Nowa moda w szołbiznesie: wojna na oświadczenia

Edyta Górniak, Marina czy Maja Sablewska - trwa moda na pisanie oświadczeń.
Edyta Górniak Edyta Górniak kapif

Edyta Górniak

Nastała nowa moda w szołbiznesie. Teraz gwiazdy informują media o swoim życiu za pośrednictwem oświadczeń. Zaczęło się od Edyty Górniak. 23 stycznia poinformowała media o tym, że zakończyła współpracę z Mają Sablewską. Oświadczenie roiło się od błędów. Zamiast "Mai Sablewskiej" było "Maji Sablewskiej". Zamiast planów "na rok" było "dla roku". Oświadczenie wywołało burzę w mediach.

Marina Marina kapif

Marina

Marina poszła w ślady Edyty i również zerwała z Mają Sablewską współpracę za pośrednictwem mediów. Marina napisała m.in. "Zawiodła moje zaufanie, a jej działania finalnie okazały się dla mnie i dla mojej kariery krzywdzące". Po tym oświadczeniu Kasia Burzyńska powiedziała, że Marinie odbiła sodówka, a Karolina Korwin-Piotrowska ogłosiła koniec jej kariery.

Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Maja Sablewska

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Mai Sablewskiej. Słynna menadżerka nie pozwoliła na to, żeby debiutująca artystka oskarżała ją o działanie na jej niekorzyść. W oświadczeniu napisała: "Marina Łuczenko skupiała się niemal wyłącznie na życiu osobistym, a nie na pracy i twórczości artystycznej".

Edyta Górniak Edyta Górniak Plotek Eksclusive,Kapif

Marcin Wieczorek

Tydzień temu magazyn "Show" napisał, że nowy asystent Edyty Górniak jest asystentem z odzysku, bo wcześniej pracował z Mają Sablewską. Marcin Wieczorek uznał, że nie może pozwolić na kłamliwe publikacje na jego temat. Wydał oświadczenie, w którym napisał, że już od 1 listopada nie pracował z Mają i nie jest wcale asystentem z odzysku. Rozumiecie coś z tego?

Paula Marciniak Paula Marciniak KAPIF.PL/KAPIF

Paula

A teraz najśmieszniejsze oświadczenie sezonu. Napisane różową czcionką oświadzenie dostaliśmy w ubiegłym tygodniu. Paula Marciniak ( ta przez jedno "l") prowadziła wojnę medialną o pseudonim artsytyczny z Paullą ( tą przez dwa "l"). Marciniak w oświadczeniu napisała, że myśli o karierze zagranicznej i w związku z tym nie chce, żeby przy podawaniu informacji o jej osobie używać jej nazwiska. Zatem nie ma już Pauli Marciniak. Jest Paula. Przez jedno "l".

małgorzata kożuchowska małgorzata kożuchowska Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji napisała, że zrezygnuje z roli Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Oto treść oświadczenia: "Przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością".

Ilona Łepkowska Ilona Łepkowska KAPIF.PL/KAPIF

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska w ekspresowym tempie wydała oświadczenie w sprawie Kożuchowskiej. Obyło się bez złośliwości. Napisała: "Decyzja aktorki to oczywiście pewna trudność dla scenarzystów, ale doświadczony zespół scenariuszowy tego od lat najbardziej popularnego w Polsce serialu na pewno poradzi sobie z takim wyzwaniem". Promocja musi być.