Afrykańskie motywy, dużo beżu i... Zobacz, jak wygląda pokój córeczki Doroty Gardias

Dorota Gardias urodziła swoje pierwsze dziecko prawie 6 miesięcy temu. Prezenterka pokazała pokoik córki, który został specjalne dla niej zaprojektowany. Zobaczcie.
Pokój córki Doroty Gardias Pokój córki Doroty Gardias Plotek Exclusive

Pokój córki Doroty Gardias

Dorota Gardias 9 września urodziła swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwa mama pokazała właśnie pokój półrocznej Hani. Nie brakuje w nim motywu afrykańskiego. Skąd taki pomysł?

Koncepcja aranżacji wg idei "Mały podróżnik, odkrywca" powstała na podstawie rozmów z Dorotą Gardias, która pragnie swoje zamiłowanie do podróży, poznawania świata i innych kultur przekazać dziecku - mówi Ewelina Gawlik z "Muppetshop", autorka projektu. - Okazało się, że to idealny wybór, ponieważ podróże to wdzięczny motyw do urządzania pokojów dziecięcych, a także do inspirowania wyobraźni dziecka.

To właśnie w tym sklepie Dorota Gardias skompletowała całą wyprawkę przed pojawieniem się na świecie córki.

Pokój córki Doroty Gardias Plotek Exclusive

Pokój córki Doroty Gardias Pokój córki Doroty Gardias Plotek Exclusive

Pokój córki Doroty Gardias

W pokoju małej Hani przeważa ciepły beż, który łamany jest kolorowymi akcentami na ścianach. Oprócz wielu zabawek, znajdziemy też stolik zrobiony... z pnia. Jak Wam się podoba?

Pokój córki Doroty Gardias Plotek Exclusive

Pokój córki Doroty Gardias

Pokój córki Doroty Gardias Plotek Exclusive

Pokój córki Doroty Gardias

Gardias pokazała też fragment swojej sypialni. To właśnie tutaj, na razie stoi łóżeczko jej córki. Ma ona też ona swój własny fotelik w salonie, pasujący do innych mebli.

Pokój dziecka powinien być "młody" i tętnić energią, ale nie powinien być infantylny ani krzykliwy - mówi projektantka. - Zmorą wielu polskich mieszkań, są pokoje dziecięce, które odbiegają na niekorzyść od wyglądu reszty wnętrza i są urządzane w kompletnie przypadkowy sposób.

Pokój córki Doroty Gardias
Plotek Exclusive

Dorota Gardias Dorota Gardias FORUM/Krzysztof Jarosz

Dorota Gardias o córce

Od narodzin Hani, Dorota Gardias jest absolutnie pochłonięta macierzyństwem. Miesiąc po narodzinach córki, pogodynka nie ukrywała swojego szczęścia.

No i jak to jest być mamą? Często ostatnio mnie o to pytają . Ten, kto nie jest, nigdy tego nie zrozumie i nie poczuje. Nie będę się o tym rozpisywać, powiem tylko, że nigdy nie byłam tak szczęśliwa i nigdy nie miałam w sobie tyle siły, co teraz. Wszystko dla tej miłości - napisała na swoim blogu.

Klika tygodni temu prezenterka zdradziła w "Dzień Dobry TVN", jak spędza czas z córką.

Hania jest coraz większa, coraz bardziej świadoma, coraz więcej się przytulamy. Ona uwielbia masowanie po plecach. Od samego początku robiłam Hani masaże, często ją dotykałam, to taki moment, kiedy Hania bardzo fajnie się wycisza. Bliskości dotyku, głaskania, przytulania nigdy nie jest za dużo. Są to najpiękniejsze chwile jakie matka spędza z dzieckiem.

Dorota GardiasScreen z blogstar.pl


Screen z blogstar.pl