Eva Minge we francuskiej "biblii mody". Kolejny międzynarodowy sukces polskiej projektantki!

Polska projektantka coraz bardziej doceniana na świecie.
Ewa Minge. Ewa Minge. fot. EastNews

Paryż podbity

Eva Minge odnosi coraz większe sukcesy na światowym rynku mody. Jej najnowsza kolekcja, którą zaprezentowała 26. stycznia w trakcie Paryskiego Tygodnia Mody, znalazła się w magazynie "L'Officiel" w zestawieniu najlepszych pokazów haute couture. To wielkie wyróżnienie! "L'Officiel" jest jednym z najważniejszych pism w branży modowej.

Eva Minge, pokaz mody, paryski tydzień mody

Eva Minge nie ukrywa radości i dumy z tego wyróżnienia:

Największym przeżyciem było dla mnie pojawienie się po raz pierwszy w "L'Officiel" po moim pierwszym pokazie couture w Paryżu. Fakt znalezienia się wśród najlepszych projektantów haute couture jest dla mnie największym wyróżnieniem i sprawia mi ogromną satysfakcję - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl projektantka.
Beyonce Beyonce L'Officiel

"L'Officiel"

"L'Officiel" ukazuje się już od 1921 roku. We Francji nazywany jest wręcz "biblią mody". Dzięki magazynowi rozwinęły się kariery tak znanych projektantów, jak Balmain, Balenciaga, Christian Dior czy Yves St. Laurent.

A tak wygląda okładka wydania "L'Officiel", w którym znalazła się kolekcja Evy Minge:

Eva Minge, l'officiel, pokaz mody, paryż

Eva Minge. Eva Minge. fot. EastNews

Pokaz mody

Pokaz najnowszej kolekcji Evy Minge odbył się 26. stycznia w trakcie paryskiego tygodnia mody i zebrał świetne recenzje. Inspiracją dla tych projektów były lata 50. i 60. Kolekcja powstała we współpracy z firmą Esotiq, która produkuje bieliznę.

Ewa Minge, pokaz mody

Eva Minge, pokaz mody, paryż

Eva Minge. Eva Minge. KAPIF

Cudze chwalicie...

Cieszymy się, że mamy projektantkę, która nas świetnie reprezentuje na świecie. W jej kreacjach chętnie chodzą zagraniczne gwiazdy, np. Kelly Rowland, Paris Hilton czy francuska modelka Adriana Karembeu. Po pokazie w Paryżu duże zamówienie na stroje złożyły też arabskie księżniczki.

Ewa Minge Kelly Rowland

Adriana Karembeu

Więcej o: