Konferencja TVN od kulis: Na kogo nakrzyczał Miszczak, kto nie chciał udzielać wywiadu,a kto przyszedł z obstawą

Tego nigdzie nie zobaczysz.
Marcin Prokop. Marcin Prokop. KAPIF

Marcin Prokop

Konferencja TVN miała rozpocząć się o 12, ale było ok. pół godziny opóźnienia. Jak się okazało, winę za to ponosił Marcin Prokop. Kiedy przyszła jego kolej na prezentację programu "Milion w minutę", przeprosił wszystkich za spóźnienie. Wytłumaczył, że był na zebraniu "Dzień dobry TVN", które się przeciągnęło. Zażartował też, że dzwonił do niego dyrektor Miszczak i krzyczał. Na co Miszczak żartobliwie odparł:

Ja wcale nie krzyczałem. Mówiłem tylko, że tu ludzie czekają, więc czy panu nie wstyd.

Prokop:

Ale głośno.

Miszczak:

Bo obok było dużo ludzi.
Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. KAPIF

Kuba Wojewódzki

Showman jak zwykle wywołał małe zamieszanie. Na prezentacji jesiennej ramówki TVN nie chciał siedzieć obok Anny Muchy, a na tej wczorajszej też sam musiał sobie wybrać miejsce. Wziął krzesło z pierwszego rzędu, które stało zaraz obok Magdy Gessler i rozsiadł się wygodnie w ostatnim rzędzie, zaraz obok ekipy "W-11" i za Marcinem Prokopem. Oczywiście Kuba Wojewódzki był tez pierwszym, który uciekł z konferencji. Wybiegł jak tylko zgasły światła, żeby tylko uniknąć pytań zgromadzonych na sali dziennikarzy.

Agnieszka Dygant. Agnieszka Dygant. KAPIF

Agnieszka Dygant

Główna bohaterka nowego serialu "Prawo Agaty" została zapytana przez Edwarda Miszczaka, czy, aby dobrze przygotować się do nowej roli, często bywała w sądzie. Strzegąca swojej prywatności aktorka odpowiedziała:

W sądzie byłam tylko raz, na swoim rozwodzie, i nie było tak wesoło.
Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Do koleżanki Agnieszki Dygant z planu "Prawa Agaty" trudno się było dostać. Tak, jak z innymi gwiazdami można było porozmawiać bez problemów, tak Małgorzata Kożuchowska przyszła z obstawą. Swojej podopiecznej jak oka w głowie strzegła jej agentka i nie dopuszczała do niej zbyt wielu dziennikarzy. Tylko wybranym udało się z nią porozmawiać. A niektórym obiecały rozmowę, ale jakoś o tym zapomniały i wyszły.

Tatiana Okupnik. Tatiana Okupnik. KAPIF

Tatiana Okupnik

Nowa Jurorka "X-Factor" była bez wątpienia najbardziej rozchwytywaną gwiazdą na konferencji. Do Tatiany Okupnik ustawiła się długa kolejka dziennikarzy, a piosenkarka chętnie ze wszystkimi rozmawiała. W pewnym momencie zdjęć pięknej jurorki zaczęli domagać się fotoreporterzy. A Okupnik nawet zrobiła sobie z nimi kilka zdjęć grupowych.

Magda Gessler. Magda Gessler. KAPIF

Magda Gessler

Magda Gessler, jak prawdziwa gwiazda, przybyła na konferencję w okularach przeciwsłonecznych. Kiedy wszystkie gwiazdy zajmowały po kolei miejsca od tyłu, restauratorka usiadła w pierwszym rzędzie. Krzesło obok niej zabrał później Kuba Wojewódzki, więc Magda Gessler siedziała lekko odseparowana od innych uczestników konferencji.

Marta Wierzbicka. Marta Wierzbicka. KAPIF

Marta Wierzbicka

Młoda aktorka serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka miała kłopot z niesforną spódnicą. Cały czas odginała się zakładka.

Niklinska Marysia Maria

Ewa Drzyzga. Ewa Drzyzga. KAPIF

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga zachwyciła wszystkich. Nowa fryzura, piękna figura i świetna wiosenna stylizacja. Nawet Olivier Janiak nie mógł się oprzeć urokowi prowadzącej "Rozmowy w toku" i ucałował na powitanie jej dłoń. A że jest prawdziwym dżentelmenem, to podobnie uczynił z dłońmi Magdaleny Kumorek i Mai Ostaszewskiej.

Więcej o:
Komentarze (28)
Konferencja TVN od kulis: Na kogo nakrzyczał Miszczak, kto nie chciał udzielać wywiadu,a kto przyszedł z obstawą
Zaloguj się
 • rita123

  Oceniono 11 razy 9

  ku mojemu zdziwieniu najlepiej wygladała gessler,,tak promiennie,,,,ciekawie ,reszta strasznie smutne ,i strasznie biednie ,co tvn biednieje,,,kozuchowska blado i nagle wyglada staro ,przejscie jej nie słuzy

 • pan.malowany

  Oceniono 8 razy 8

  Tym niby gwiazdom w dupach sie poprzewracalo i to mocno. Odsunac ich troche od kamer a szybko zmieknie im rura.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 7 razy 7

  Dajcie od razu cały stengoram. Inaczej będziecie się onanizować tymi grepsami na poziomie podstawówki jeszcze z pół roku.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 6

  Tandetna stacja, to i gwiazdy podobnego sortu.

 • iwonnth

  Oceniono 7 razy 5

  Ewa Drzyzga najlepiej wygląda z tych wszystkich przedstawionych osób.
  Nowy wygląd jej służy

 • k8libby

  Oceniono 5 razy 5

  w dłoń to całuje tylko Kaczyński i Janiak...

 • remek

  Oceniono 14 razy 4

  Kożucha bez fotoszopa nie da sie oglądać, nie pomagają jej nawet te doklejone rzęsy. Stara, brzydka, drętwa , a telewizja wciska ją jako gwiazdę. Żenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX