Gwiazdy o prezentach świątecznych. Czy zawsze są trafione?

Co celebryci znajdują pod choinką?
Dawid Woliński. Dawid Woliński. KAPIF

Dawid Woliński

Dawid Woliński jest ostatnio bardzo zapracowany - udział w programach telewizyjnych, projektowanie strojów, przygotowywanie pokazów... Nie ma więc czasu na zbyt długie przedświąteczne zakupy i poszukiwaniu prezentów. Podobnie, jak nie zaprząta sobie głowy nietrafionymi prezentami. Co z nimi robi? Wysyła do mamy!

Jak dostaję takie głupoty to wrzucam je od razu do torby i wysyłam je do mamy. Mama już wie co z nimi zrobić - rozdysponowywuje je komuś, komu są potrzebne - powiedział Woliński z rozmowie z Plotek.pl.
Oliwia Downar-Dukowicz Oliwia Downar-Dukowicz Złote Tarasy

Oliwia Downar-Dukowicz

Uczestniczka "Top Model. Zostań modelką", Oliwia Downar-Dukowicz, kuszącym spojrzeniem zachęca klientów warszawskiego centrum handlowego do zakupowego szaleństwa przed Bożym Narodzeniem. Tymczasem sama nie przywiązuje do prezentów zbyt dużej wagi.

Prezenty nie są najważniejsze, bardziej wspominam to, że jestem z rodziną i że jest bardzo fajnie, bo to jest niepowtarzalne - przyznaje topmodelka.

Ciekawe, czy wobec tego zrobiła zakupy w Złotych Tarasach, czy nie...

Oliwia Downar-Dukowicz.

Anna Samusionek. Anna Samusionek. Kapif

Anna Samusionek

Anna Samusionek przywiązuje szczególną uwagę do faktu, by świąteczne prezenty były osobiste i przemyślane. Najbardziej cieszą ją kobiece drobiazgi - takie jak kosmetyki czy biżuteria. Dlatego najbardziej zapadł jej w pamięć pewien mało osobisty podarunek:

Dostałam kiedyś zestaw jakiś szklanek czy filiżanek... Pomyślałam wtedy, że to takie mało kobiece, mało "dla mnie". Po czym okazało się, że używam tego bardzo często i cieszę się, że mam to w swoim serwisie - opowiada aktorka.

Jak widać nawet praktyczne prezenty potrafią cieszyć.

Maria Niklińska. Maria Niklińska. Kapif

Maria Niklińska

Jeśli ktoś chciałby podarować prezent Marysi Niklińskiej, pod żadnym pozorem nie powinien kupować jej... ubrań! Celebrytka przyznała, że do najbardziej nietrafionych znalezisk spod choinki należą właśnie prezenty odzieżowe. Każdy ma inny gust, ciężko więc trafić z wyborem.

Aleksandra Woźniak. Aleksandra Woźniak. Kapif

Aleksandra Woźniak

Aktorka Aleksandra Woźniak znajduje pod choinką tylko trafione prezenty!

Nigdy nie dostałam nietrafionego prezentu. U nas w rodzinie mamy tradycję już od lat, że piszemy listy do Mikołaja - powiedziała nam Woźniak.

Każdy członek rodziny spisuje listę swoich wymarzonych prezentów, z których przynajmniej część znajdzie na pewno w Wigilię pod choinką. Córki Aleksandry Woźniak wierzą nadal w Świętego Mikołaja. Muszą być więc zachwycone, że przynosi im dokładnie to, czego sobie zażyczyły!

Maciek Rock. Maciek Rock. KAPIF.PL/KAPIF

Maciek Rock

Podobnie jak Aleksandra Woźniak, Maciek Rock też określa prezenty, które najbardziej by go ucieszyły. Nie robi tego jednak w formie listu do Świętego Mikołaja, lecz spisuje po prostu kilka najbardziej upragnionych rzeczy. Niespodzianką pozostaje wtedy, który z tych proponowanych przez siebie prezentów znajdzie pod choinką. Takie praktyczne rozwiązanie zapobiega rozczarowaniom - Maciek Rock dostaje tylko trafione podarunki!

Magda Gessler. Magda Gessler. Kapif

Magda Gessler

Święty Mikołaj ma czasem fantazję! Popisał się nią, odwiedzając Magdę Gessler. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" dostała kiedyś w prezencie świątecznym... suszone kwiaty. A zdecydowanie woli świeże. A tak swoją drogą... bukiet kwiatów pod choinkę?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.