Tak gwiazdy wyglądają bez makijażu

Czujny obiektyw paparazzi je dostrzegł.
Edyta Górniak. Edyta Górniak. KAPIF/Plotek Exclusive

Edyta Górniak

Gwiazdy zazwyczaj dbają o to, żeby dobrze wyglądać. Zdarza im się jednak pojawić bez makijażu.

Nieumalowana Edyta Górniak wygląda tak. Nie jest źle, ale gdy podkreśli oczy wygląda oszałamiająco. Jak podaje se.pl, 39-latka piosenkarka wydaje nawet 50 tys. zł rocznie na pielęgnację urody.

Kinga Rusin. Kinga Rusin. KAPIF/Plotek Exclusive

Kinga Rusin

Dziennikarka Kinga Rusin zazwyczaj wygląda nienagannie. Paparazzi udało się jednak przyłapać Rusin bez makijażu. 40-letnia Rusin nawet w naturalnej wersji wygląda dobrze. W końcu jest szefową firmy kosmetycznej "Pat&Rub".

Natalia Lesz. Natalia Lesz. KAPIF/Plotek Exclusive

Natalia Lesz

Piosenkarka Natalia Lesz ma 30 lat i za ojca jednego z najbogatszych Polaków - Aleksandra Lesza. Lesz ma tyle pieniędzy na dbanie o urodę, że nie może wyglądać źle.

Magda Mielcarz. Magda Mielcarz. KAPIF/Plotek Exclusive

Magda Mielcarz

Ups! I stało się! Czujny obiektyw paparazzi nigdy nie śpi. I takim oto sposobem zobaczyliśmy Magdę Mielcarz, najpiękniejszą Polkę (według czytelników Plotka i magazynu "Maxim")  bez makijażu. 33-latka w "wersji naturalnej" wygląda nieco gorzej.

Małgorzata Foremniak. Małgorzata Foremniak. KAPIF/Plotek Exclusive

Małgorzata Foremniak

44-letnia aktorka Małgorzata Foremniak podobno bardzo dba o swoją urodę - przestrzega diety i ćwiczy. Na czerwonym dywanie zawsze pojawia się umalowana. Jak każda kobieta - czasami wychodzi z domu w wersji "naturalnej".

Która gwiazda wygląda najlepiej bez makijażu? Weź udział w naszej sondzie.

Więcej o: