Bar Refaeli ARESZTOWANA. Jest podejrzana o przestępstwa podatkowe. "Mowa o dziesiątkach milionów szekli"

Bar Refaeli została zatrzymana przez izraelską policję. Modelka i jej matka miały zataić przed urzędem skarbowym wielomilionowe dochody.
Bar Refaeli aresztowana! Modelka jest podejrzana o przestępstwa podatkowe. "Mowa o dziesiątkach milionów szekli" Bar Refaeli to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. W show-biznesie było o niej głośno m.in. z powodu związku z Leonardo Di Caprio. Teraz na czołówki gazet trafiła z mniej przyjemnych powodów. Izraelski urząd skarbowy, po przeprowadzeniu śledztwa, wystąpił o nakaz aresztowania Refaeli. Doszło do tego w czwartek w domu matki supermodelki, która także została wezwana na przesłuchanie. Dochodzenie wykazało, że Refaeli zarejestrowała luksusowy apartament na nazwisko jej matki i brata, aby uniknąć płacenia podatku od nieruchomości. W roszczeniu jest również mowa o dwóch samochodach, które otrzymała - w tym przypadku również nie zapłaciła podatku. Range Rover i Lexus są wyceniane na 250 tysięcy dolarów. Modelka oszukała urząd skarbowy na dziesiątki milionów szekli - podaje w wydanym oświadczeniu przedstawiciel organu podatkowego w Tel Awiwie. Modelka i jej matka opuściły areszt po wpłaceniu kaucji. Rafaeli zatrzymano paszport. Ma zakaz opuszczania kraju przez 180 dni.

Bar Refaeli to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. W show-biznesie było o niej głośno m.in. z powodu związku z Leonardo Di Caprio. Teraz na czołówki gazet trafiła z mniej przyjemnych powodów. Jak dowiadujemy się z portalu Refinery29, izraelski urząd skarbowy, po przeprowadzeniu śledztwa, wystąpił o nakaz aresztowania Refaeli. Doszło do tego w czwartek  w domu matki supermodelki, która także została wezwana na przesłuchanie.

Dochodzenie wykazało, że supermodelka zarejestrowała luksusowy apartament na nazwisko jej matki i brata, aby uniknąć płacenia podatku od nieruchomości. W roszczeniu jest również mowa o dwóch samochodach, które otrzymała modelka. Za nie również nie zapłaciła podatku. Range Rover i Lexus są wyceniane na 250 tysięcy dolarów.

Modelka oszukała urząd skarbowy na  dziesiątki milionów szekli - twierdzi w oświadczeniu przedstawiciel organu podatkowego w Tel Awiwie.

PAPARAZZI! PUBLIKACJA NA ODPOWIEDZIALNOSC WYDAWCYWarszawa. 18.08.2014. Bar Rafaeli wychodzi z hotelu Bristol w Warszawie. Modelka przyleciala do Polski na nagrania programu TOP MODEL telewizji TVNfot. Radoslaw Nawrocki/FORUMC%#Forum

Modelka i jej matka opuściły areszt po wpłaceniu kaucji. Rafaeli zatrzymano paszport. Ma zakaz opuszczania kraju przez 180 dni.

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (46)
Bar Refaeli ARESZTOWANA. Jest podejrzana o przestępstwa podatkowe. "Mowa o dziesiątkach milionów szekli"
Zaloguj się
 • Gość: zenon

  Oceniono 11 razy 11

  Wie ktoś może ile osób w Polsce siedzi za zarejestrowanie nieruchomości na rodzinę w celach zmniejszenia podatków?

 • Gość: gosc USA

  Oceniono 2 razy 2

  mam te dwa samochody ktore sa wymienione w artykule i kosztowaly mnie 95 tys dolarow . One sa najdrozsze w USA, widocznie w Izraelu trzeba doplacic 150 tys dolarow, drogi kraj

 • Gość: sekol

  Oceniono 1 raz 1

  The Fappening pamiętamy!

 • dziodzio

  Oceniono 7 razy 1

  ło Matko! jo żech już myśloł, że jakiś bar w Warszawie zamkneli.

 • rurku

  Oceniono 3 razy 1

  Te sławy mają przerąbane. Agenci/menadżerowie nie płacą ich podatków, a ci myślą, że płacą i bum jak przychodzi co do do czego, to oni są aresztowani. Tak było np. z Wesley Snipes.

 • pawel.lewski

  0

  Apartament i dwa samochody, a gdzie te miliony na podatek?

 • Gość: fett

  0

  Dlaczego mnie to nie dziwi że oszukiwała okradała .

 • rosomak

  0

  Przestępcami są ci co te podatki ustalają a twoim świętym obowiązkiem jest nie dać się okraść.

 • jon bakari

  0

  ja p.lę - jak te reklamy nie przestaną się uaktywniać to ja przestanę korzystać z waszego serwisu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX