Wierne i niewierne gwiazdy

Żyjemy w czasach, w których małżeństwa gwiazd świata rozrywki trwają góra parę miesięcy. Na tle rozwiedzionych i porzuconych sław wyróżnia się z pewnością aktor Clive Owen, który jest związany ze swoją żoną od 12 lat. Czy Clive to typ faceta na wymarciu? Na zdjęciu jako model ekskluzywnej marki Lancome.

Niestety wygląda na to, że Clive Owen to chlubny wyjątek wśród znanych i lubianych mężczyzn. Aktor jest nie tylko przystojny i popularny, ale przede wszystkim wierny. Owen w swojej karierze występował u boku takich piękności jak Angelina Jolie, Julia Roberts, czy Jennifer Aniston. Nigdy jednak nie uległ pokusie i nie zdradził swojej żony - Sarah Jane Fenton.

Owen wielokrotnie w wywiadach przekonywał, że rodzina jest dla niego najważniejsza, dlatego nigdy nie przyszło mu do głosy, żeby zdradzić żonę.

Mam żonę i dzieci, dlatego nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego. Tak wysoko cenię sobie to, co czeka na mnie w domu, że nigdy nie próbowałem tego zniszczyć.

Aktor przyznaje, że doskonale grało mu się ze znakomitymi i pięknymi aktorkami, ale zawsze traktował plan filmowy tylko i wyłącznie jako miejsce pracy.

Współpracowałem w przeszłości z fantastycznymi aktorkami, ale to była tylko praca. Świetnie się bawiliśmy, ale nie było mowy o miłości, dlatego nigdy nie miałem z tym problemu.

Owen w przeciwieństwie do Scarlett Johansson nie ma problemów z kręceniem scen łóżkowych.

Kręcenie scen erotycznych to bardzo prosta sprawa. Dostajemy pewne rzeczy do zagrania i zabieramy się do pracy. Najważniejsze, aby utrzymać na planie możliwie jak najbardziej wyluzowaną atmosferę. Często grywam w niesamowicie ciekawych sztukach albo filmach, ale to wszystko nie miałoby najmniejszego znaczenia gdybym nie miał rodziny, do której mogę wracać. Sarah Jane jest prawdziwym brylantem.

Dla kontrastu z Owenem, przedstawiamy ranking najbardziej niewiernych gwiazdorów.

1.Brad Pitt - na planie filmu "Mr. & Mrs. Smith" poznał piękną Angelinę i się w niej zakochał. Jak głosi plotka Brad przez pewien czas, zdradzał z Jolie swoją żonę Jennifer Aniston. W końcu aktor postanowił odejść od żony i związać się z Jolie. Jennifer była załamana, Angelina szczęśliwa. A mówią, że nie buduje się szczęścia, na cudzym nieszczęściu. Czy los zemści się na Angelinie? Czas pokaże.

2. Andrzej Chyra - nigdy nie szczędził czułośc i pięknym kobietom. Niestety nawet wtedy, gdy był związany z Magdaleną Cielecką...

BARTOSZ KRUPA/Eastnews

3.Pete Doherty - zdradził popularną i piękną modelkę Kate Moss, z inną - nieco mniej popularną - modelką. Kate akceptowała jego uzależnienia, wybaczała mu skandale, ale zdrady już nie wybaczyła.

Więcej o: