Mila Kunis w zaawansowanej ciąży. Te zdjęcia zaskakują. Tak nie wyglądała żadna gwiazda

Na spacerze nie zawraca sobie głowy dbaniem o strój.

Od dawna wiadomo, że dbanie o siebie nie jest dla Mili Kunis ważne. Ale jej najnowsze zdjęcia i tak zaskakują. I to bardzo.

Na czerwonym dywanie zachwyca - ale wiadomo, że wtedy zajmuje się nią sztab specjalistów. Bo gdy przychodzi do dbania o siebie na co dzień... Łagodnie rzecz ujmując, Mila nie przywiązuje uwagi do wyglądu. Jednak jest wielką gwiazdą i czasem to po prostu zaskakujące, że aż tak nie dba o swój image - brudne ubrania, nieuczesane włosy. Nie zmieniło się to też w ciąży.

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA MILI >>

Paparazzi przyłapali Milę i Ashtona na porannych zakupach. Oczywiście wygoda jest najważniejsza i gdy my wychodzimy do sklepu, to też nie zakładamy szpilek i eleganckich sukienek. Mila i Ashton wiedzą, że są śledzeni na każdym kroku przez paparazzi, ale w ogóle się tym nie przejmują i nie żyją w przeświadczeniu, że muszą cały czas wyglądać super. Z jednej strony to świetne podejście. Ale z drugiej - taki wygląd tak młodej gwiazdy zaskakuje - bo Mila często jest, co tu dużo mówić, po prostu niechlujna - zwłaszcza, gdy przypomnimy sobie zdjęcia innych znanych przyszłych mam.

Mila Kunis i Drew Barrymore na zakupachMila Kunis i Drew Barrymore na zakupach Forum / East News Mila Kunis i Drew Barrymore, obie na zakupach / Forum/East News

Ale co tam - i tak jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie, a taka uroda zawsze sama się obroni :)

embed
Zobacz wideo

Abc

Więcej o: