Szok! Rydzyk był menadżerem zespołu bigbeatowego

Może powinien wrócić do zawodu? Weźcie udział w naszym sondażu i wybierzcie gwiazdę, której Rydzyk powinien być menadżerem.

Szef Radia Maryja, Tadeusz Rydzyk to już kultowa postać sceny politycznej. Ostatnio trochę o nim przycichło, ale dzięki reporterowi TVN24 poznaliśmy kolejny nieznany fakt z jego życia. Otóż okazuje się, że Rydzyk był menadżerem zespołu bigbeatowego, który grał na mszach. W tym zespole występował również poseł SLD, Jerzy Wenderlich.

Tadeusz Rydzyk był moim pierwszym w życiu menadżerem! To był wielki hit! Były całe msze bigbeatowe! Takie tłumy waliły, że trzeba było wystawiać kolumny przed kościołami - wspominał Wenderlich w rozmowie z TVN24.

O. Tadeusz Rydzyk i Jerzy WenderlichO. Tadeusz Rydzyk i Jerzy Wenderlich O. Tadeusz Rydzyk i Jerzy Wenderlich (fot. Łukasz Giza / Agencja Wyborcza.pl, Wojciech Olkuśnik / Agencja Wyborcza.pl)

O.Rydzyk, zespół bigbeatowy, poseł SLD i tłumy na mszach. Może Tadeusz Rydzyk . powinien się przebranżowić i wrócić do "starego" zawodu? Menadżerowie gwiazd w końcu nieźle zarabiają. Weźcie udział w naszym sondażu i zdecydujcie, czyim menadżerem mógłby zostać Tadeusz Rydzyk.

Więcej o karierze menadżerskiej o.Rydzyka przeczytacie na deser .pl.

Sancita

Zobacz także:

Radio Maryja zaliczyło kulinarną wpadkę

Rydzyk nabija się z ulubienicy z PiS

Kogo menadżerem powinien być o.Rydzyk?
Więcej o:
Copyright © Agora SA