Pamiętacie Klaudiusza z "Big Brothera"?

Wiemy, czym się zajmuje.

Klaudiusz Sevkovic, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników pierwszej edycji "Big Brothera" . Wystąpił w filmie Jerzego Gruzy "Gulczas a jak myślisz?" , prowadził własny program kulinarny na antenie TVN "Wielka niespodzianka Klaudiusza" (nie odniósł spektakularnego sukcesu), a na koniec firmował swoją twarzą produkty telezakupów Mango. Ukoronowaniem kariery jest występ w reality show "Bar 4" .

Z mediów przeszedł do polityki lokalnej. Próbował swoich sił jako kandydat Partii Emerytów i Rencistów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Bez efektu. Lepiej powiodło mu się w wyborach do Rady Miasta Chorzowa w 2006. Rok później został menadżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej.

Jakiś czas temu wrócił do mediów. Na antenie TV Silesia miał program kulinarny "Klaudiusz & Cooking" , ale ponownie bez sukcesu. W międzyczasie napisał dwie książki biograficzną "Sękocin od kuchni" oraz "Smak sukcesu". Wydał także płytę "Optymista" oraz singiel "To co najważniejsze".

Klaudiusz Sevkovic - Optymista (płyta)Klaudiusz Sevkovic - Optymista (płyta) 

Klaudiusz Sevkovic - Smak sukcesuKlaudiusz Sevkovic - Smak sukcesu 

Klaudiusz Sevkovic - Sękocin od kuchniKlaudiusz Sevkovic - Sękocin od kuchni 

Aktualnie Klaudiusz jest współwłaścicielem lokali pod nazwą Cafe Verdi na śląsku. Ciągle pełni też rolę menadżera siatkarek. Jest bardzo zapracowany. Nie znalazł czasu na rozmowę z Plotkiem. Żałujecie?

Aik

Z obacz także:

Pamiętacie Grzegorza Mielca z "Big Brothera"?

Pamiętacie Karolinę Pachniewicz z "Big Brothera"?

Pamiętacie Gosię Maier z "Big Brothera"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.