La Toya Jackson i Krzyś Ibisz razem na Sylwestrze Polsatu!

Dacie wiarę? Chwilę temu ich twarze zostały połączone na okładce "Wprostu", a już na Sylwestra Ibisz pojawi się na scenie razem z  La Toyą!

Prężnie trwają przygotowania stacji telewizyjnych do wielkich koncertów sylwestrowych. W tym temacie konkurują ze sobą TVP2 i Polsat. Jak wiadomo, ci pierwsi mają duet Doda i Maryla Rodowicz . Okazuje się, że Polsat będzie miał inną parę, która może wzbudzić równie wiele zamieszania.

Chodzi oczywiście o La Toyę Jackson i Krzysztofa Ibisza . Jak donosi Pudelek.pl, siostra Jacksona wystąpi podczas sylwestrowego show Polsatu . Na pomysł sprowadzenia gwiazdy do Warszawy wpadli ponoć producenci filmu "Ciacho", którzy zaangażowali się w organizację imprezy.

Ciekawe, jak zareaguje Krzyś . W końcu kilka tygodni temu twarze La Toi i prezentera zostały połączone na okładce "Wprostu" i podpisane złośliwie: " La Toya Ibisz ". Może w związku z tym potraktuje sztuczną amerykańską gwiazdę jak własną siostrę?

Jedno jest pewne - powinien unikać zdjęć z La Toyą . Nie będzie wtedy portalu ani gazety, która ich ze sobą nie porówna :)

Ibisz,La toya Jackson/WPROSTIbisz,La toya Jackson/WPROST Ibisz,La toya Jackson/WPROST