Saga Zmierzchu - szybki KONKURS

Gratka dla fanów Edwarda Cullena i spółki!

Kotek przygotował dla Was wyjątkowy konkurs! Do wygrania osiem fajnych zestawów (najnowszy plakat nowej części Sagi + koszulka + DVD "Zmierzch") i dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu "Księżyc w nowiu" (UWAGA! Pokaz odbędzie się w warszawskim kinie Atlantic, 19.11)

Co zrobić, aby wygrać?

1. Poniżej znajdziecie kilku bohaterów...Waszym zadaniem jest napisanie krótkiego tekstu (dosłownie 5-10 zdań) , który mógłby pojawić się na okładce książki, w której te postacie mogłyby występować. Po "Zmierzchu" pisaliście mnóstwo Fan Fiction, zadanie nie powinno być dla was problemem :)

Natan - wampir

Edmund - wampir

Kristof - mag

Maurycy - wilkołak

Kira - wampirzyca

Kejla - wampirzyca

Prometeusz - mityczna postać

Atena - mityczna postać

Julia - człowiek

Szymon - człowiek

We fragmencie, który napiszecie, nie muszą występować wszystkie zaproponowane postacie!

Przykład:

Kraków, rok 2015. Kejla wraca do miasta swych przodków w poszukiwaniu utraconego brata. Czy zwykły śmiertlenik Szymon pogodzi się z mroczną historią swojego rodu, porzuci swoją ukochaną i podąży za siostrą, aby walczyć w zastępach Prometeusza? Nieważne, jakiego dokona wyboru, ktoś już to zrobił...

2. Tekst, dane (imię, nazwisko, telefon kontaktowy i nick na Kotku) oraz dopisek >CHCĘ WYGRAĆ WEJŚCIÓWKĘ< (jeśli mieszkacie w Warszawie lub okolicach i macie możliwość dojechać w czwartek do kina Atlantic) wyślijcie na adres kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: ZMIERZCH - SZYBKI KONKURS

4. Na Wasze maile Kotek czeka do jutra, do wtorku 17. listopada, do godz. 21:00

5. Nagrody powędrują do osób, które napiszą najciekawsze zapowiedzi opowieści (łącznie 10 osób - do ośmiu powędrują zestawy, dwie otrzymają wejściówki)

Powodzenia!

Więcej o: