Co zobaczymy na Disney Channel w grudniu?

Sprawdź propozycje Disney Channel na świąteczny miesiąc!

 MIESIĄC MARATONÓW

W każdą sobotę grudnia o godz. 8:50 maratony seriali "JONAS", "Słoneczna Sonny" i "Hannah Montana"!

Zbliżają się Święta i specjalnie na tę okazję Disney Channel przygotował maratony ulubionych seriali, które będzie można oglądać w każdy grudniowy weekend. Na ekrany powrócą najlepsze odcinki " JONAS ", " Słonecznej Sonny " i " Hannah Montana "! 

Sobota, 12. grudnia: Maraton z serialem "JONAS" - początek o 8:50 Sobota, 19. grudnia: Maraton z serialem "Słoneczna Sonny" - początek o 8:50 Sobota, 26. grudnia: Maraton z serialem "Hannah Montana" - początek o 8:50

Widzowie, którym nie uda się zobaczyć maratonów w tych terminach będą mogli obejrzeć powtórki w każdą niedzielę od 6. grudnia o 17:25.

ŚWIĄTECZNY ODCINEK "FINEASZA I FERBA"

Piątek, 25. grudnia, godz. 14:30

Fineasz i Ferb zrobią w te Święta wiele zamieszania!

Fineasz i Ferb to dwaj przyrodni bracia, którzy mieszkają w miasteczku Danville. Podejmują się niebezpiecznych misji, takich jak zbudowanie domowego rollercoastera, ukrywając się przed wszędobylską i ciekawską siostrą Fretką. Nie wiedzą jednak, że ich domowe zwierzątko - dziobak Perry - wiedzie podwójne życie, jako tajny agent.

ODCINEK SPECJALNY "CZARODZIEJE Z NIE MA TO JAK STATEK I HANNAH MONTANA"

Czwartek, 24. grudnia, godz. 9:25

Disney Channel przygotował kolejną atrakcję z okazji Świąt Bożego Narodzenia - specjalny odcinek "Czarodzieje z nie ma to jak Hannah Montana ", czyli trzy ulubione seriale w jednym!

Justin i Alex Russo dołączają do obsady serialu "Nie ma to jak statek" na pokładzie SS Tipton. Cody próbuje dostać bilety na koncert Hannah Montana na Hawajach, a Miley Stewart, w drodze na koncert na pokładzie SS Tipton, gubi swój szczęśliwy łańcuszek, co zapoczątkuje pasmo pechowych wydarzeń.

PREMIERA FILMU "KSIĄŻĘ I ŻEBRAK - HOLLYWOODZKA OPOWIEŚĆ"

Premiera filmu "Książę i Żebrak - Hollywoodzka Opowieść" w niedzielę, 6. grudnia o godz. 10:30

Eddie Tudor (Cole Sprouse) jest zepsutą, rozkapryszoną 14-letnią gwiazdą filmową. Gdy dowiaduje się, iż niebawem może zniknąć z obsady filmu, staje się jeszcze bardziej nieznośny i wszyscy na planie mają go po dziurki w nosie.
Tymczasem dziadek Toma Canty (Dylan Sprouse), nie zgadza się na to, by chłopak uczęszczał na lekcje aktorstwa. Któregoś dnia Tom postanawia więc zboczyć ze swojej drogi ze szkoły do domu, kierując się prosto na plan najnowszego filmu z Eddiem Tudorem w roli głównej. Eddie, porażony fizycznym podobieństwem Toma, wpada na pomysł by zamienili się oni rolami. Obu chłopców czeka największa i najbardziej pouczająca przygoda ich życia.

Fani bliźniaków Sprouse będą mogli zobaczyć ich dodatkowo podczas maratonu serialu "Nie ma to jak statek" w niedzielę, 6. grudnia o godz. 8:25.

MAGIA KINA - "KURCZAK MAŁY"

Premiera "Kurczaka Małego" w pierwszy dzień Świąt o 10:30

Film ukazuje nowy zwrot akcji w klasycznej bajce o małym kurczaku, który wywołuje panikę, myląc spadające żołędzie z kawałkami nieba. Podczas swojej zabawnej przygody Kurczak Mały będzie chciał odzyskać swoją reputację. Niestety, gdy wszystko będzie układało się po jego myśli, na głowę spadnie mu prawdziwy kawałek nieba. Próbując uratować świat, jednocześnie starając się nie wywoływać nowej paniki w mieście, Kurczak Mały i jego drużyna oferm, czyli Lucyna Kuperczak, Speck Zawionki i Fiszu, zapewnią wam chwile napięcia i wiele śmiechu. Tym razem, gdy trzeba uratować świat, okaże się, że dobrze być małym kurczakiem.

NOWE ODCINKI "HANNAH MONTANA" I "SŁONECZNEJ SONNY"

Pierwszy dzień Świąt, godz. 9:00, 9:45 i 18:25

Serial "Hannah Montana" opowiada o Miley Stewart - typowej nastolatce, mieszkającej z bratem i owdowiałym ojcem, kompozytorem piosenek. Miley prowadzi jednak podwójne życie, o czym nie wiedzą jej przyjaciele i koledzy z klasy - jest ona bowiem światowej sławy gwiazdą muzyki pop o pseudonimie scenicznym Hannah Montana. Łącząc osobowość sceniczną z twórczym wykorzystywaniem kostiumów Miley odkrywa, że może czerpać z tego, co najlepsze w obu światach - mieć sławę i pieniądze znanej piosenkarki i dzielić radości szkolnego życia z najlepszymi przyjaciółmi Lilly i Oliverem, jedynymi osobami, którym zdradziła tajemnicę swojej drugiej, sekretnej tożsamości.
"Słoneczna Sonny" to serial, który opowiada o kulisach hollywoodzkiej produkcji filmowej i o utalentowanej Allison "Sonny" Munroe, która przenosi się ze Środkowego Zachodu USA do Los Angeles, gdzie dołącza do obsady "So Random", najpopularniejszego serialu komediowego dla dzieci i nastolatków.

Nowe odcinki obu seriali już w pierwszy dzień Świąt - " Słoneczna Sonny " - godz. 9:00, " Hannah Montana " - godz. 9:45 i 18:25.

mat.prasowe

Co sądzicie o tych propozycjach?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.