Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 02.10.2009

Notowanie 16: Wzrostów - 3; Spadków - 10; Bez zmian - 3; Nowości - 4.

Oto kolejne szesnaste notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy 4 nowości, a jedna z nich aż na drugim miejscu!

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

W tym tygodniu w notowaniu na bardzo wysokiej - drugiej! - pozycji znalazła się zupełna nowość, piosenka " Sama nie wiem " w wykonaniu Bee (czyli Julki z serialu Bee like Avril Lavigne ). Jest to totalna nowość, bo dwa tygodnie temu nikt nawet nie słyszał o Bee. Mimo to Kotek nie jest zaskoczony popularnością piosenki, bo zauważył, że bardzo polubiliście ten serial. Czy za tydzień ten utwór będzie nr 1? To zależy od Waszych głosów.

Nie udało się natomiast dostać na Listę piosence pochodzącej z soundtracku do filmu " Księżyc w nowiu ". Utwór "Meet Me On The Equinox " w wykonaniu zespołu Death Cab For Cutie ciągle znajduje się w propozycjach. Być może dzięki Waszym głosom, za tydzień znajdzie się wreszcie w notowaniu.

A jeśli chodzi o nowe propozycje w tym tygodniu to mamy Emily Osment z kawałekiem "All the Way Up " (teledysk zobaczycie TUTAJ ) a także Justina Bieber a z "One Time "

Chcesz sprawdzić, pełną listę propozycji do listy? Chcesz zagłosować i mieć wpływ na to, która piosenka będzie numer 1 za tydzień? Zapraszamy TUTAJ

Więcej o: