Totalna kompromitacja Oli Szwed?!

Nie potrafiła wymienić ani jednego kraju, który wraz z Polską wszedł do Unii Europejskiej.

Ola Szwed pisze dzisiaj maturę z języka polskiego. Plotek ma nadzieje, że aktorka nie będzie przystępowała również do egzaminu z WOS-u. Czemu? Obawiamy się o jej ewentualne wyniki, bowiem podczas sobotniego "Kocham Cię Polsko" udowodniła, że jej wiedza na temat Unii Europejskiej jest bardzo niska.

kapif.pl/kapif

O co chodzi? Drużyna Oli dostała pytanie - "Jakie kraje wraz z Polską wstąpiły do Unii Europejskiej w 2004 roku?". Aktorka na wstępnie powiedziała, że nie zna odpowiedzi na to pytanie. Nie wymieniła ani jednego kraju! Sytuacje uratowali Marzena Rogalska i Piotr Kraśko , którzy szybko udzielili odpowiedzi na pytanie Macieja Kurzajewskiego . Na forum internetowym portalu wyborcza.pl w dziale telewizja, wywiązała się dyskusja na temat wiedzy aktorki.

No tak. Kiedyś się mówiło jak kończy się szkołę średnią to potrafi się średnio pisać i średnio czytać, ale ona najwyraźniej potrafi też średnio myśleć! - pisze makaluu
A do czego przydaje cię, znajomość jakie to kraje weszły wtedy do unii? - pyta jeden z internautów
A choćby do tego żeby nie zrobić z siebie błazna w tv - odpowiada mu shatmach Oj, tam :P Państw nie zna ale terminarz warszawskich imprez z pewnością ma w małym palcu :P Nie czepiajcie się, jesteście zazdrośni :P - dodaje od siebie idasierpniowa28

Generalnie jedna z internautek doszła do wniosku, że kilka dni przed maturą wolałaby się pouczyć, zamiast lansować w telewizji. Plotek już nie pamięta co robił kilka dni przed maturą ( tak zdaliśmy maturę!), ale i tak trzyma kciuki za Olę Szwed . W końcu nie trzeba wiedzieć wszystkiego.

Więcej o: