Katy Perry - gwiazda znikąd

I, jak sama przyznaje, nie umie sobie z nią radzić. Kim jest i skąd się wzięła Katy Perry?

Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że jest córką pastorów. Katy Perry , a właściwie Katy Hudson, urodziła się w 1984 roku w Santa Barbara w Kalifornii. Jako mała dziewczynka dużo czasu spędzała na słuchaniu i śpiewaniu muzyki gospel. Początki jej kariery były dość ciężkie, ponieważ Katy borykała się z problemami z wytwórniami. Musiała również zmienić nazwisko, bo to, które miała od urodzenia, za bardzo kojarzyło się z aktorką Kate Hudson.

Największą popularność Katy Perry zdobyła singlami ze swojej drugiej płyty "One of the Boys" , wydanej w czerwcu tego roku. To właśnie pochodzą przeboje "Ur So Gay" czy "I Kissed a Girl" .

KATY PERRY - I Kissed A Girl

Oprócz muzyki Katy Perry znana jest również ze swoich ekstrawaganckich strojów i występów na żywo. Można odnieść wrażenie, że jest z zupełnie innego świata.

Sama zainteresowana, choć długo starała się wypłynąć, zarzeka się, że nie umie się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Całkowicie zaskoczyła ją popularność.

- To wyczerpujące. Na coś takiego trzeba być naprawdę dobrze przygotowanym. Mam ludzi, którzy ze mną pracują i doskonale wiedzą, jaka jest moja wizja na samą siebie - Katy Perry - bardzo stylową, bezczelną, zabawową - słodką, seksowną i bystrą!

Jeśli jeszcze nie znacie twórczości Katy, to czas to nadrobić. Na pewno będzie o niej jeszcze głośniej.

Więcej o: