Krzysztof Krawczyk zastąpi Elę Zapendowską w "Jak Oni Śpiewają"?

Jego piosenki nuci kilka pokoleń Polaków. Przyszedł więc czas na to, żeby Krzysztof Krawczyk wystąpił w jednym z ulubionych show o śpiewaniu, czyli "Jak Oni Śpiewają". Piosenkarz, podobnie jak Ela Zapendowska, będzie uczył śpiewu uczestników programu. Czy zastąpi "groźną Elę"?

Krzysztof Krawczyk w tym roku obchodzi 45. lecie swojej pracy na estradzie. Dlatego Polsat postanowił to uczcić i do najbliższego odcinka "Jak Oni Śpiewają" zaprosić Krawczyka.

To jednak nie wszystko. Krawczyk od kilku dni osobiście pomaga m.in. Joannie Jabłczyńskiej w nauce śpiewu. Jak twierdzą wtajemniczeni idzie mu całkiem dobrze. Dlatego gwiazdor od jesieni prawdopodobnie zastąpi Elę Zapendowską w "Jak Oni Śpiewają" . Sroga jurorka chce przejść do "Star Academy", w którym będzie zajmować się śpiewającymi amatorami.

Jak wypadnie na jej miejscu Krzysztof Krawczyk? Tego nie wiemy, ale uczestnicy 3. edycji "Jak Oni Śpiewają" są ponoć pod wielkim wrażeniem artysty. Plotek jest ciekaw, co o tym wszystkim myśli Ela Zapendowska?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.