Michał Wiśniewski wystąpi w filmie "Polskie g**no"

Michał Wiśniewski zapowiadał, że szykuje się do filmu, który obnaży oblicze polskiego show-biznesu. I mówił prawdę, bo już latem rozpoczną się zdjęcia do musicalu, w którym Wiśniewski zagra główną rolę! Szykuje się więc nie lada wydarzenie w polskich kinach.

Plotek jako pierwszy dowiedział się, że Michał Wiśniewski zagra główną rolę w musicalu "Polskie g**no". Kilka dni temu gwiazdor w dość enigmatyczny sposób poinformował swoich fanów, że zamierza pokazać prawdziwe oblicze polskiego show-biznesu w filmie. Jednak nic więcej nie zdradził.

Okazuje się jednak, że w tajemniczym projekcie macza ręce również Tymon Tymański pomysłodawca, autor scenariusza i muzyki do filmu . Zdjęcia do "Polskiego g**na" rozpoczną się pod koniec lipca.

Reżyserem tego filmu jest Grzegorz Jankowski, wystąpi w nim Michał Wiśniewski. Jeśli wszystko nam się uda zrobić na czas, to skończymy zdjęcia jesienią. Planujemy premierę na późną jesień lub zimę. Cieszymy się z tego, że doszło do współpracy Michała Wiśniewskiego z Tymonem - wyjaśnia Jarek Maślanka, manager Tymańskiego.

Na razie nie są znane pozostałe nazwiska aktorów, którzy pojawią się w obsadzie musicalu.

Więcej o: