• Link został skopiowany

Kasia Tusk w końcu szczęśliwie zakochana!

Nowemu chłopakowi Kasi Tusk - Staszkowi Cudnemu bardzo dobrze się powodzi. Chłopak ma dopiero 20 lat a już w jego garażu stoi nowiutki Minicooper za 80 tysięcy złotych. Miłość Kasi i Staszka rozkwita z dnia na dzień coraz bardziej, a córka premiera już nie ukrywa swojego nowego chłopaka.
Kasia Tusk
Kasia Tusk/fot. Marcin Żurek/Agencja SE/Eastnews

"Fakt" przyłapał ostatnio parę na romantycznej randce na sopockim molo. W trakcie spaceru wzdłuż plaży karmili łabędzie i wymieniali pocałunki.

Kasia Tusk i Staszek Cudny znają się od wielu lat, ale dopiero po powrocie chłopaka z USA coś zaczęło między nimi iskrzyć. Cudny za oceanem pracował na budowie i musiał nieźle zarabiać, bo teraz wozi swoją dziewczynę luksusowym Minicooperem.

Jestem bardzo szczęśliwa, Stasiu jest wspaniały, nie przypuszczałam, że tak się potoczą nasze losy - zdradziła "Faktowi" Kasia.

Gratulujemy!

Więcej o: