Vanessa Hudgens aresztowana?

Wczoraj pojawiła się w sieci informacja, że Vanessa Hudgens została aresztowana za picie alkoholu. Coś jednak nie gra w tej historii. Poznajcie szczegóły całej sprawy.

Wczoraj jeden z amerykańskich serwisów dla młodych kobiet opublikował informację, że Vanessa Hudgens została aresztowana na picie alkoholu , choć nie skończyła jeszcze 21 lat. W USA nie można pić legalnie poniżej tego wieku, a Vanessa dopiero w tym roku skończy 20.

Może trudno w to uwierzyć, ale Vanessa Hudgens została aresztowana na nielegalne picie. Gwiazdka Disneya bawiła się w jednym z klubów w Hollywood, kiedy weszli policjanci w cywilu w poszukiwaniu nieletnich, którzy piją. Nawet mama Vanessy nazwała jej zachowanie "głupim". Mamy nadzieję tylko, że Vanessa nie pójdzie tą samą drogą, co inne gwiazdeczki Hollywood.

Co ciekawe, już dzisiaj nie można zobaczyć strony, na której opublikowano tego "newsa". Dlaczego? Otóż wszelkie źródła (tym razem wiarygodne) donoszą, że Vanessa przebywała w tym czasie w Teksasie na planie nowego filmu "Will" . Raczej mało prawdopodobne, żeby była w dwóch miejscach naraz!

Szkoda tylko, że i polskie serwisy uległy tym głupim plotkom. Warto czasami sprawdzić informację.

Co sądziecie na temat całej sprawy?

Więcej o: