Mary-Kate Olsen przyznaje się do anoreksji

"Anoreksja prawie mnie zabiła" - powiedziała Mary-Kate Olsen.

Mary-Kate Olsen i jej siostra, Ashley Olsen , zadebiutowały na ekranach w wieku zaledwie kilku miesięcy. Można było przewidzieć, że tak wczesna kariera może odbić się negatywnie w dorosłym życiu. U Mary-Kate chorobę stwierdzono zaraz po jej 18. urodzinach. Wygrała walkę z anoreksją i nie boi się już o niej mówić.

Były w moim życiu takie momenty, kiedy miałam ochotę wszystkim powiedzieć: "Mam dość. To dla mnie zbyt wiele. Nie dam rady tego przezwyciężyć" - mówi młoda aktorka. - Dorastanie na oczach całego świata nie było rzeczą łatwą. Możecie sobie wyobrazić bycie sławnym w wieku 9 miesięcy? To czyste szaleństwo. Nie mogę nawet kupić kubka kawy bez nagłówków w gazetach następnego dnia.

Mary-Kate pokonała chorobęi jest świetnym przykładem dla innych młodych kobiet, które również zmagają się z problemami. Ważne, żeby mieć oparcie w bliskich, a Olsenówna zawsze mogła liczyć na swoją drugą połówkę... Ashely .

Jeszcze niedawno wyglądała tak:

Mary Kate OlsenMary Kate Olsen Mary Kate Olsen (Eastnews)Mary Kate Olsen (Eastnews)Mary Kate Olsen (Eastnews) Mary Kate Olsen (Eastnews)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.