Natalia Kukulska za bardzo się odchudziła?

Prawie każda kobieta chce mieć idealną figurę. Natalia Kukulska zawsze miała nienaganną sylwetkę, ale od kilku miesięcy nawet jej znajomi są bardzo zaniepokojeni. Artystka po prostu niknie w oczach i wszyscy się o nią bardzo martwią. Dlaczego?

Kukulska dosłownie chudnie w oczach. Piosenkarka chciała zrzucić kilka kilogramów tuż przed nagraniem nowej płyty. Udało się. Natalia dzięki wytężonej pracy schudła całkiem sporo. To jednak nie usatysfakcjonowało jej, dlatego kontynuowała katorżnicze ćwiczenia i drakońską dietę.

Trochę się o nią martwimy. Wciąż tylko słyszymy, że musi pracować nad wyglądem. Ale to chyba już obsesja. Przecież Natalia zawsze była szczupła, ale teraz wygląda jakby była chora. Nikt nie może jej przekonać do tego, żeby przestała się odchudzać - opowiada koleżanka artystki.

Natalia twierdzi, że idealny wygląd kosztuje dużo pracy. Dlatego wcale nie myśli o tym, żeby się oszczędzać. Wprost przeciwnie. Plotek jest przekonany, że Natalia Kukulska wygląda bardzo dobrze i nie powinna już się odchudzać. A jakie Wy macie zdanie?

Więcej o: