Kunkiewicz wyleci z Big Brothera?

Sensacja! Karina Kunkiewicz może wypaść z "Big Brothera". Czwórka dotąd nie przedłużyła z nią kontraktu, bo podobno pojawiły się wątpliwości, czy przypadkiem nie powinna jej zastąpić inna prezenterka.

Karina Kunkiewicz razem z Kubą Klawiterem prowadziła czwartą edycję reality show "Big Brother". Teraz to może się zmienić, bo Czwórka zwleka z podpisaniem kontraktu z piękną dziennikarką. Dlaczego?

W TV 4 aż huczy od plotek na ten temat. Ponoć Karina, choć jest bardzo utalentowaną dziennikarką i aktorką nie spodobała się widzom "BB". Dlatego Czwórka nie wyklucza zmian w obsadzie. Szczegóły trzymane są w wielkiej tajemnicy.

Nie wiem, czy Karina rzeczywiście pojawi się w kolejnej edycji "Big Brothera". Stacja nie podpisała z nią kontraktu, a miała to zrobić już tydzień temu. Negocjacje trwają. Ale nie wiadomo, jak się skończą - opowiada dziennikarka TV 4.

Czyżby nad sympatyczną Kariną wisiały czarne chmury? Plotek ma nadzieję, że stacja dogada się z dziennikarką. W przeciwnym razie w jej zastępstwie musiałaby się pojawić Agnieszka Frykowska , która skoro może zatańczyć na lodzie to i z "Wielkim Bratem" też sobie poradzi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.