Kto poprowadzi Big Brother 2?

Rewolucji nie będzie! Nie wiemy, kto zamieszka w domu Wielkiego Brata, ale znamy za to nazwiska osób, które poprowadzą piątą edycję "Big Brothera" na Czwórce. Zobacz kto dostał szansę od producentów reality show (na zdjęciu zwyciężczyni ostatniej edycji - Jola)?

 

Już niebawem rozpoczną się castingi na uczestników kolejnej edycji "BB", a tymczasem w Czwórce zapadły bardzo poważne decyzje. Plotkowi udało się dotrzeć do informacji, które na razie są jeszcze trzymane w wielkiej tajemnicy. O co chodzi?

 

To pewne, że Czwórka zamierza wprowadzić zmiany w następnej edycji swojego programu, ale nie dotyczą one prowadzących. Tu wszystko zostaje po staremu. Już w marcu zobaczymy znowu na telewizyjnych ekranach Kubę Klawitera i Karinę Kunkiewicz.

Kuba i Karina bardzo podobali się widzom w roli gospodarzy show. Dlatego nie ma sensu, żeby w ogóle wprowadzać jakiekolwiek zmiany w składzie prezenterów. - mówi dziennikarz Czwórki.

Ta wiadomość najbardziej chyb ucieszy Klawitera, który przyznał, że marzy mu się milion w kieszeni. Co prawda, nie wiemy ile Kuba dostaje za prowadzenie Big Brothera, ale z pewnością niemało. A poza tym w końcu od czegoś trzeba zacząć!