Olga Borys święta spędzi we Wrocławiu

Jest zmęczona i chce w końcu odpocząć. Olga Borys razem z mężem Wojtkiem Majchrzakiem postanowiła odciąć się od miejskiego zgiełku i wynieść się z Warszawy. Pojedzie do jednego z najpiękniejszych miast w kraju - Wrocławia! Kogo tam odwiedzi?

Olga Borys chce do wszystkiego nabrać dystansu. Po długiej i wyczerpującej pracy przy programie "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" aktorka postanowiła zająć się własną rodziną . To właśnie z mężem i malutką córeczką Mirą aktorka spędzi Boże Narodzenie. Borys, podobnie jak większość polskich gwiazd, wyjedzie w tym wyjątkowym okresie na Dolny Śląsk.

Spędzanie Bożego Narodzenia w stolicy nie ma sensu. Chcemy z mężem i córeczką odpocząć u mojej prababci pod Wrocławiem. Nie wiem ile czasu tam będziemy, ale być może zostaniemy do Nowego Roku. - opowiada Olga w rozmowie z Plotkiem.

Zapytaliśmy sympatyczną aktorkę, co chciałaby znaleźć pod choinką. Olga długo się nad tym zastanawiała, ale w końcu przyznała, że dla niej najważniejsza jest atmosfera, w której przeżywa Boże Narodzenie.

Mam wszystko, co jest dla mnie ważne. Nie ma takiej szczególnej rzeczy, którą chciałabym dostać pod choinkę. Najważniejsze, że Boże Narodzenie spędzę z rodziną, to jest dla mnie wspaniały prezent.

Widać, że do pełni szczęścia Oldze nie potrzeba zbyt wiele. Rodzina jest dla niej największym skarbem, którego nie zastąpią jej nawet najkosztowniejsze prezenty. Tak trzymać.

Więcej o: