Natalia Kukulska wyprzedaje pamiątki !

To nie żart. Prawie 60 rzeczy trafiło wczoraj na licytację, którą ogłosiła Natalia Kukulska na swojej internetowej stronie. Pieniądze potrzebne są natychmiast. Zobacz na co zbiera piosenkarka?

Natalia przeznaczyła na aukcję charytatywną wiele pamiątek związanych z jej karierą, a także jej mamą Anną Jantar . Do akcji przyłączyli się również fani Kukulskiej. Mało kto wie, że piosenkarka zbiera środki na budowę szkoły w Afryce.

Prawie rok temu Natalia została ambasadorem UNICEF-u. W ramach swojej misji piosenkarka kilka razy gościła w najbiedniejszych krajach Afryki. Kukulską tak bardzo poruszył los głodnych dzieci, że postanowiła włączyć się w akcję zbiórki pieniędzy dla UNICEF-u. Od kilkunastu godzin trwa wielka licytacja "Taka jak Ty".

Podziwiam ją za to, że tak bardzo zaangażowała się w to przedsięwzięcie. Aukcja to świetny pomysł. Natalia sama jest matką więc dobrze rozumie potrzeby innych. Jest naprawdę dobrą i wspaniałą kobietą. - mówi przyjaciel piosenkarki.

Akcja dopiero rozpoczęła się więc to nie lada okazja dla miłośników talentu Natalii Kukulskiej . Nie dość, że mogą kupić pamiątki związane z artystką, to jeszcze zebrane pieniądze trafią na szczytny cel. Tak trzymać!

Więcej o: