Zdjęcia domu Big Brother 4.1!

W gąszczu różnego rodzaju programów, którymi zasypią nas już wkrótce komercyjne i niekomercyjne stacje telewizyjne, nie można zapomnieć o odświeżonym reality show "Big Brother 4.1". Już 2. września o 20 rozpoczną się zmagania uczestników o zwycięstwo, a trzeba przyznać, że warunki będą mieli niemal królewskie. Udało nam się zdobyć kilka zdjęć nowego domu Wielkiego Brata.

Obiekt, usytuowany pod Wrocławiem, został zaprojektowany i zbudowany specjalnie na potrzeby programu. Jego łączna powierzchnia wynosi 1100 mkw., a część przewidziana dla samych uczestników to 380 mkw. Każdy ruch mieszkańców będzie obserwowany przez 35 kamer, pracujących po raz pierwszy w standardzie High Definition.

materiały prasowe

Ci, którym obraz telewizyjny nie wystarczy, mogą skorzystać z możliwości podglądania swoich ulubieńców przez internet. Będzie to możliwe na stronie www.bb4.tivi.pl dzięki 4 dodatkowym kamerom.

materiały prasowe

Atrakcji i emocji z pewnością nie zabraknie. O dobry klimat zadba para prowadzących - Karina Kunkiewicz i Kuba Klawiter . Pamiętając poprzednie edycje, możemy się spodziewać skandali, romansów, kłótni, a przede wszystkim przejmujących rozmów z Wielkim Bratem, który będzie powierzał uczestnikom najprzeróżniejsze zadania. Pozostaje poczekać do niedzieli aż poznamy finałową 12-tkę.

materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.