Friz zakłada nową Ekipę. Lexy Chaplin zdradziła szczegóły nowego projektu youtubera

Friz przez kilka tygodni utrzymywał w tajemnicy, o co chodzi z jego tajnym projektem. Internauci są jednak niemal pewni, że youtuber planuje stworzyć drugą Ekipę, skierowaną do zupełnie innych odbiorców. Rąbka tajemnicy uchyliła również Lexy Chaplin w najnowszym filmie Sylwestra Wardęgi.

Karol Wiśniewski już od dawna zapowiadał, że planuje dwa nowe projekty. Do tej pory Frizowi udawało się utrzymać wszystko w tajemnicy i stopniowo budować napięcie. Internauci jednak od samego początku próbowali dowiedzieć się, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Okazuje się, że tajny plan youtubera będzie polegać na wypromowaniu nowych młodych gwiazd internetu. Szykuje się Ekipa 2.0?

Friz w subtelny sposób zdradza szczegóły 'Tajnego projektu'Fani Ekipy domyślają się co kryje się za "Tajnym projektem" Friza

Zobacz wideo Friz znika z Internetu?

Lexy Chaplin zdradziła, że Friz zamierza założyć nową Ekipę

W najnowszym filmie, który pojawił się na kanale Sylwestra Wardęgi, youtuber przeprowadza wywiad z Lexy Chaplin. W pewnym momencie rozmowa schodzi na temat Friza i Ekipy. Influencerka zapytała Wardęgę, co sądzi o tym, że Karol będzie tworzył teraz nową Ekipę. W dalszej części konwersacji Lexy i Sylwester analizują, czy ten pomysł również okaże się hitem i Friz zdoła powtórzyć sukces pierwszej Ekipy.

 

Słowa Lexy potwierdzają tylko przypuszczenia, które od dawna były w głowach internautów. Dodatkowo w maju 2021 roku założyciel Ekipy ogłosił nabór na "twórcę treści na YouTubie", a na Instagramie Friza pojawiło się zdjęcie ukazujące prawdopodobnie nazwę nowego projektu - "Twoje 5 minut". Wszystkie te elementy zaczynają układać się w jedną spójną całość.

FrizFriz Screen: Instagram/@frizoluszek

W internecie pojawiła się informacja o nowych znakach towarowych, które zarejestrowała Ekipa

Internauci zauważyli również, że Ekipa zarejestrowała ostatnio nowych znak towarowy, o czym również wspominał niedawno sam Friz. O czym dokładniej mowa? Na stronie Urzędu Patentowego możemy zobaczyć, że grupa youtuberów pod koniec sierpnia zgłosiła następujące znaki: GEN Z, GENZ, GENZIE. Znaki towarowe nie zawierają żadnych grafik, stąd nie znamy żadnego loga czy stylu projektu. W klasyfikacji możemy zobaczyć, że spółka mogłaby wykorzystywać ten znak na kosmetykach, suplementach diety, aplikacjach, biżuterii, meblach czy ubraniach.

Ekipa zarejestrowała nowy znak towarowyEkipa zarejestrowała nowy znak towarowy Screen: https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/search-results/15d35a4b-d991-410a-ae08-d9ee1027079b

Zapewne już za kilka dni Friz oficjalnie ogłosi swój wielki projekt i rozwieje wszelkie wątpliwości z tym związane.

Więcej o: