Katarzyna Cichopek wybrała się w góry. Internauci komentują: Serio? Samolotem z Warszawy do Zakopanego?

Katarzyna Cichopek pochwaliła się na TikToku nagraniem z wyprawy do Zakopanego. Fani zwrócili jednak głównie uwagę na środek transportu, który wybrała aktorka.

Katarzyna Cichopek chętnie pokazuje fanom relacje ze swoich wakacji. Nie inaczej było tym razem. Aktorka postanowiła razem z mężem odbyć podróż w góry. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda postanowiła polecieć tam... samolotem. Urywki z wycieczki pojawiły się TikToku Kasi, a widzowie skomentowali udostępnione nagranie.

Katarzyna Cichopek opublikowała gorące zdjęcia w stylowym kostiumie kąpielowymCichopek wyłania się Bałtyku, a internauci oniemieli. "Powiew kobiecości"

Zobacz wideo Małgosia Rozenek pokazała, jak wygląda kamper, którym jedzie na wakacje

Katarzyna Cichopek wybrała się w góry. Internauci komentują: Serio?

Aktorka chciała pokazać przebieg swojej podróży za pomocą popularnego trendu na TikToku. Niestety, zdaniem internautów zaliczyła podwójną wpadkę. Katarzyna Cichopek zebrała niepochlebne komentarze za wybrany środek transportu. Rozbawieni fani nie powstrzymali się od skomentowania tego, że gwiazda z Warszawy do Zakopanego poleciała samolotem.

Serio? Samolotem z Warszawy do Zakopanego? No bez przesady.
Zakopane jest na tyle piękne, że samolotów i złotych holi nie trzeba, szanowana pani - napisali obserwatorzy pod filmem na TikToku.

Nie tylko samolot nie pasował do całej wyprawy. Widzowie zwrócili również uwagę na inny szczegół

Drugą sprawą, którą zainteresowali się widzowie, był dźwięk, na jaki zdecydowała się Kasia. Aktorka chciała wykorzystać popularny trend na TikToku. Niestety, gwiazda wybrała złą muzykę. Finalnie całość nie wyszła tak, jak powinna. Oczywiście to również zwróciło uwagę jej fanów.

Wiesz, że do tego jest odpowiedni dźwięk?
Chyba nie ten dźwięk wybrałaś - skomentowali widzowie.

Jeżeli Katarzyna Cichopek planowała stworzyć film na wzór popularnego trendu, powinna wybrać utwór Starley "Call on me".

 
Więcej o: