Internauci uznali, że Karolina Pisarek miała nieadekwatną sukienkę na ślub znajomej. Głos zabrała panna młoda!

Karolina Pisarek została skrytykowana za czerwoną sukienkę, w której udała się na wesele znajomych. Internautom nie spodobała się stylizacja, a pannie młodej?

Jedna z ostatnich stylizacji Karoliny Pisarek, delikatnie mówiąc, nie przypadła do gustu jej obserwatorom. Uznali, że kreacja, którą się pochwaliła jest nieodpowiednim wyborem na przyjęcie weselne, na które wybrała się modelka. Sprawę skomentowała także panna młoda, u której bawiła się Karolina!

Zobacz wideo Karolina Pisarek poróżniła się z Joanną Krupą. Spotykały się w "Top Model". "Byłam zaskoczona"

Pisarek w nieadekwatnej sukience na ślubie? Głos zabrała pana młoda!

Karolina Pisarek bardzo często "zaprasza" fanów do swojej garderoby i prezentuje im stylizacje. Te codzienne, ale też te na specjalne okazje, które często przygotowują jej styliści. Zwykle zbiera za nie same komplementy, a ostatnio mogła przeczytać nieprzychylne komentarze na temat stroju, w jakim wybrała się na wesele. 

W co ubrała się modelka? Pisarek założyła czerwoną sukienkę z głębokim dekoltem, a do niej dobrała błyszczące kolczyki, złoty naszyjnik i sandały na zdobionej szpilce. W komentarzach pojawiły się głosy, że sukienka jest za krótka, odsłania zbyt wiele i może odwracać uwagę od panny młodej. 

W odpowiedzi na takie uwagi Karolina Pisarek opublikowała na InstaStories treść komentarza panny młodej, u której modelka bawiła się na weselu.

Wyglądałaś super! Miło było mieć tyle pięknych osób wokół siebie! Spokojnie! Nie przyćmiła mnie. Pozdrawiam, panna młoda - czytamy.

Co sądzicie o tej stylizacji Karoliny Pisarek? Odpowiedni strój na taką uroczystość?

Pisarek w nieadekwatnej sukience na ślubie? Głos zabrała pana młoda!Pisarek w nieadekwatnej sukience na ślubie? Głos zabrała pana młoda! Instagram/karolina_pisarek

Karolina Pisarek nie jest jedyną osobą, która została skrytykowana za strój, w którym udała się na ślub. Oberwało się Sylwii Bombie, a także Kasi Dziurskiej, o której napisały nawet zagraniczne media. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.