Joanna Jabłczyńska zachwala robot sprzątający i zdradza, jak mieszka. Nie brakuje mebli z drewna i regałów z książkami

Joanna Jabłczyńska w ramach współpracy dostała w prezencie robot sprzątający. Aktorka zaprezentowała go na Instagramie i przy okazji pokazała fanom, jak mieszka.

Joanna Jabłczyńska to jedna z bardziej tajemniczych gwiazd w polskim show-biznesie. Choć od lat pracuje na planie jednego z najpopularniejszych seriali, czyli "Na Wspólnej", to o jej życiu prywatnym wiemy bardzo niewiele. Teraz jednak przygotowała prawdziwą gratkę dla fanów i zdradziła, jak wygląda jej mieszkanie. Jest klimatycznie.

Zobacz wideo Marta Jabłczyńska w Kole Plotka

Joanna Jabłczyńska pokazała mieszkanie

Jabłczyńska jest nie tylko aktorką, lecz także pracuje jako prawnik. Dlatego rozważnie dodaje treści na Instagramie. Najczęściej związane są one z jej działalnością na planie serialu, jednak nie brakuje też postów, w których pokazuje, jak aktywnie spędza wolny czas.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni jej sylwetką

Tym razem zdradziła nieco więcej. Zrobiła kilka zdjęć w swoim mieszkaniu, na których zaprezentowała nowy robot sprzątający.

Zawsze uważałam, że moja umiejętność łączenia wielu rzeczy i czynności jest na wysokim poziomie. Teraz osiągnęłam poziom EXPERT. Z nowymi sprzętami odkurzam, mopuję i... robię co tylko mi się podoba... jednocześnie! - zachwala nowe nabytki.
 

Jednak znacznie ciekawsze od nowych sprzętów są wnętrza domu aktorki, które są tłem dla pokazania funkcji małego AGD. Joanna Jabłczyńska pokazała salon otwarty na korytarz. Znajduje się tutaj stół, przy którym może wypić kawę, szara kanapa oraz drewniane meble, na których ułożone są książki.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska odświeżyła kuchnię. Sama odnowiła stare kafelki

Okazuje się, że aktorka niedawno odświeżyła mieszkanie i planuje kolejne prace. Większość ścian pomalowana jest na jasny kolor, jednak jedna z nich jest w kolorze ciemnej zieleni. Na podłodze ułożone są panele oraz czarno-białe płytki. Nie brakuje też stylowych dodatków, takich jak np. lampa w złotym kolorze.

Więcej o: