Kim Kardashian wystroiła się na święta. Internauci nie są zachwyceni: To strój Żółwia Ninja? Hulka? Faktycznie, góra sukni ciekawa

W rodzinie Kardashianów święta są celebrowane z wielkim rozmachem. W tym roku było inaczej, ale Kim i tak zadbała o stylizację. Świąteczna kreacja nie do końca przypadła jej fanom do gustu.

Kim Kardashian i jej sławne siostry co roku aspirują do bycia królowymi amerykańskich świąt. Swoje domy dekorują na wiele tygodni przed 25. grudnia, fanom prezentują przemyślane świąteczne kartki ze swoimi podobiznami, a do stylizacji przywiązują jeszcze większą wagę niż zwykle. W tym roku uwagę skradła Kim. W nie do końca pozytywnym kontekście.

Kim przebrana na święta za Żółwia Ninja?

W tym roku Kardashianki oznajmiły, że rezygnują z hucznych obchodów świąt (zawsze szykowały kolację na kilkadziesiąt osób, w której udział brali przyjaciele rodziny). Spotkały się jedynie w najbliższym gronie. Choć celebracja była skromniejsza, a kolęd na żywo nie śpiewał John Legend, Kim pochwaliła się fotografiami z wieczoru, który spędziła z dziećmi i mamą u swojej siostry, Kourtney. 

Pamela Anderson, Kendall JennerKendall Jenner odtworzyła sławne zdjęcie Pameli Anderson. Ogień! W ten sposób zachęciła do głosowania

Wesołych świąt od Grincha i świętego Mikołaja - podpisała fotografię, na której pozuje z młodszą siostrą, Kylie.
 

Kreacja Kim jest zielona, ale chyba tylko to łączy ją z Grinchem. Góra stylizacji to gorset zaprojektowany tak, by przypominał wyrzeźbione mięśnie brzucha. Brzmi dziwnie, wygląda też. Kim wrzuciła wiele zdjęć, więc możecie ocenić:

 
 
Dlaczego Kim przebrała się za zmutowanego Żółwia Ninja? - dopytywali fani z całego świata.
Hulk już czuje konkurencję - żartowali inni.

Ewelina Golczyńska, Daniel MartyniukByła żona Daniela Martyniuka pochwaliła się świąteczną sesją z córką. To wykapany tata!

Dlaczego wszyscy ubraliście się jak na Halloween?
To Halloween czy Boże Narodzenie?

Oczywiście nie zabrakło też zachwytów od oddanych fanów, którzy docenili modową odwagę i wyczucie stylu Kardashianki.

A Wam jak podoba się jej stylizacja? Ubralibyście się tak na wigilijną wieczerzę? 

Zobacz wideo