Agnieszka Sienkiewicz świętuje trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji po raz pierwszy od dawna opublikowała zdjęcie z mężem

Agnieszka Sienkiewicz pilnie strzeże prywatności i rzadko chwali się rodzinnymi zdjęciami, ale tym razem zrobiła wyjątek. Okazja była wyjątkowa.

Agnieszka Sienkiewicz jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu wielbiciele pozostają z nią w stałym kontakcie i mogą na podejrzeć, jak wygląda jej codzienność. Niedawno aktorka na Instagramie pokazała się z mężem, a nie robi tego zbyt często!

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz pozuje z mężem

Agnieszka Sienkiewicz należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności. Chociaż na jej Instagramie pojawia się mnóstwo postów, to próżno szukać wśród nich rodzinnych zdjęć. Nie publikuje wizerunku swoich dzieci i podobnie postępuje z mężem. Najwyraźniej aktorka chce zachować odrobinę prywatności i nie zamierza dzielić się szczęściem z całym światem. Tym razem zrobiła wyjątek, bo na jej profilu pojawiło się zdjęcie w towarzystwie ukochanego, a wszystko z wyjątkowej okazji. Małżonkowie świętują trzecią rocznicę ślubu i wspominają wakacje na Hawajach.

Z tym Panem życie to przepiękna podróż! Czasem słońce czasem deszcz, ale zawsze „wespół w zespół” #3rocznica #rocznica ślubu – napisała pod zdjęciem.

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Nie zabrakło również gratulacji dla zakochanych. 

Kochani, życzę Wam samych radosnych chwil, by tylko takie były w Waszym życiu. Niech Pan Bóg wyleje zdroje łask na Wasz związek i rodzinę. Życzę wam tego, Agniesiu.
Oby te następne lata były jeszcze piękniejsze, niż minione.
Szczęścia - czytamy w komentarzach.

Kim jest mąż Agnieszki Sienkiewicz?

Agnieszka Sienkiewicz trzy lata temu wyszła za mąż za Mikołaja Gauera. Mężczyzna jest biznesmenem i zarządza własną siecią aptek. Mąż aktorki stroni od mediów społecznościowych i rzadko pojawia się w sieci, dlatego jego postać wzbudza wielką ciekawość.

Więcej o: