Emily Ratajkowski na ściance w wymowny sposób komentuje ugodę Harveya Weinsteina z molestowanymi kobietami. Spójrzcie na napis na jej ręce

Emily Ratajkowski postanowiła głośno wyrazić swoje zdanie na temat ugody, jaką Harvey Weinstein ma zawrzeć ze swoimi ofiarami. W związku z tym na jej ręce pojawił się wymowny napis.
Zobacz wideo

W 2017 roku światem show-biznesu wstrząsnęły przerażające informacje. Aktorki, w tym m.in. Uma Thurman, Angelina Jolie oraz Gwyneth Paltrow odważyły się wyznać publicznie, że w przeszłości były ofiarami producenta filmowego Harveya Weinsteina, który jest oskarżany o gwałty i molestowanie. Teraz sprawa doczekała się rozwiązania. Zagraniczne media donoszą, że biznesmen zawarł wstępną ugodę z kobietami, na mocy której firmy ubezpieczeniowe byłego przedsiębiorstwa Weinsteina mają wypłacić im łącznie 25 mln dolarów.

Emily Ratajkowski wyraża swój sprzeciw

Oprócz tego, że producent nie wyciągnie pieniędzy ze swojej kieszeni, nie musiał się przyznać także do zarzuconych mu czynów. Sprawę wymownie skomentowała Emily Ratajkowski, która pojawiła się na premierze filmu "Uncut Gems". Modelka miała na sobie czarną kreację odsłaniającą ramiona, dekolt i brzuch, jednak to nie o niej jest głośno tym razem. Wzrok przyciąga napis na jej ręce:

Fuck Harvey - brzmi.

Nic dziwnego, że gwiazda zareagowała w ten sposób. Według doniesień dziennika "New York Times", Weinstein i zarząd upadłego studia filmowego zawarli wstępną ugodę w sprawie oskarżenia o wielokrotne nadużycia na tle seksualnym. Oznacza to, że producent uniknie więzienia. Tę propozycję odrzuciły podobno tylko dwie lub trzy kobiety. Pieniądze "przeznaczone" dla nich... mają trafić na konto Harveya.

AW