Honorata Skarbek przerobiła zdjęcie w Photoshopie. Obserwatorzy zaatakowali ją w komentarzach. Odpowiedziała z dystansem

Honorata Skarbek na dodanym ostatnio na Instagrama zdjęciu chwali się wyglądem rodem z "Aniołków Charliego". Niestety, perfekcyjny wygląd wokalistki i jej koleżanki jest efektem przeróbek Photoshopa.
Zobacz wideo

Honorata Skarbek bez wątpienia może pochwalić się perfekcyjną figurą. Na publikowanych przez piosenkarkę zdjęciach z koncertów czy sesji zdjęciowych wszystko ze sobą współgra (być może dlatego, że jest to zasługa profesjonalnych fotografów). Jednak mimo to, ostatnio zdarzyła jej się wpadka, którą zaliczyła podczas przeróbki w programie graficznym.

Honorata Skarbek – wpadka w Photoshopie

Niestety, na niedawno dodanym zdjęciu, na którym Skarbek pozuje wraz z koleżankami (w tym z Moniką Kozakiewicz, uczestniczką "Love Island"), fani zauważyli nieudolną próbę przerabiania fotografii w Photoshopie.

Fajnie w Photoshopie sobie talię zrobiłyście, tylko szkoda, że widać.
Powiem Ci, że zdolności photoshopowe jak i wokalne, to masz na podobnym poziomie - możemy przeczytać w komentarzach pod postem.
 

Skarbek odpowiada na negatywne komentarze

Artystka nie przejęła się negatywnymi komentarzami i odpowiedziała na nie z lekką dozą komizmu.

Zawsze mogło być gorzej i któraś z nas mogła mieć 6 palców - napisała Honka.


Nie jest to pierwszy raz, kiedy Honorata została przyłapana na poprawianiu swoich zdjęć. Obserwatorzy zwrócili już kiedyś piosenkarce uwagę, że na niektórych zdjęciach "dorobiła" sobie mięśnie brzucha. Nie jest tajemnicą, że zarówno celebryci jak i gwiazdy światowego formatu często poprawiają swoje zdjęcia w programach. Najważniejsze, aby robić to jednak z umiarem.

MS