Rafał Mroczek po rozstaniu z partnerką może liczyć na wsparcie koleżanki z "M jak Miłość". "Bardzo go ceni"

Rafał Mroczek przeżywa teraz ciężkie chwile po rozstaniu z Joanną Skrzyszewską. Jednak nie został z tym sam i może liczyć na wsparcie bliskich osób.

Pod koniec sierpnia media po raz pierwszy obiegła informacja, że Rafał Mroczek nie mieszka już ze swoją partnerką i matką swojej córki Zofii. Wtedy zaprzeczał, ale kilka tygodni później okazało się, że jest to prawda. Choć oboje starali się ratować związek i szukali pomocy u specjalisty, to nie udało im się odbudować tego, co było. Wspólnie podjęli więc decyzję o rozstaniu.

Rafał Mroczek może liczyć na wsparcie bliskich

Byli partnerzy wciąż nie doszli jednak całkowicie do porozumienia w kwestii opieki nad 3-letnią Zosią. Pewnego razu miała nawet interweniować policja, gdyż aktor miał bez wiedzy byłej narzeczonej zabrać córkę i nie odbierać telefonów. Później wydał oświadczenie, w którym poinformował, że zrobi wszystko, żeby być w życiu 3-latki tak samo często, jak jej mama.

Urodziny "M jak miłość" to niezła impreza. Barbara Kurdej-Szatan zawsze bawi się szampańsko:

Zobacz wideo

Aktora mocno wspiera nie tylko rodzina, lecz także przyjaciele z planu "M jak miłość". Jak podaje "Na Żywo" jego losem szczególnie przejmuje się Małgorzata Pieńkowska, która od lat wciela się w rolę jego serialowej mamy.

Bardzo go ceni. Matkuje mu nie tylko na ekranie, ale również w realnym życiu. Wielokrotnie jej pomagał, gdy zmagała się z nowotworem piersi, kibicował, kiedy występowała w "Tańcu z Gwiazdami". Pocieszał, gdy musiała rozstać się z córką, kiedy wyjechała studiować w innym mieście. Teraz ona go wspiera, rozmawia, tłumaczy - zdradził informator tygodnika.

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się

Rafał Mroczek poznał Joannę Skrzyszewską w 2007 roku, gdy ta miała 15 lat i startowała w konkursie Miss Polski Nastolatek. Aktor zasiadał wtedy w jury. Nie wiadomo jednak dokładnie, kiedy zaczęli się spotykać. Do 2015 roku aktor łączony był z innymi kobietami, m.in. z Urszulą Dębską czy Anetą Piotrowską, z którą tańczył na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". W 2016 roku jednak on i Skrzyszewska zostali rodzicami, w tym samym roku także się zaręczyli podczas wakacji w Meksyku. Nie zdecydowali się jednak na ślub.

AW

Więcej o:
Komentarze (6)
Rafał Mroczek po rozstaniu z partnerką może liczyć na wsparcie koleżanki z "M jak Miłość". "Bardzo go ceni"
Zaloguj się
 • Gość: Poinformowany

  Oceniono 3 razy 3

  Wyczuła niunia swobodnie zwisającą pałę i próbuje się chwycić bata. Nie podołasz laleczko.

 • Gość: aas

  Oceniono 2 razy 2

  chłopak nie ma szczęścia

 • Gość: GOSC ELKA

  Oceniono 4 razy 2

  MARZYLO SIE DZIEWCZYNIE BYCIE CELEBRYTKA I NIC Z TEGO

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz -1

  Podręczne koleżanki - pocieszycielki zawsze w pobliżu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX