Jessica Mercedes w Paryżu spotkała Kate Rozz. Jak teraz wygląda? Hot, ale poczekajcie, aż zobaczycie Rubik na pokazie

Jessica Mercedes pojawiła się na Fashion Weeku w Paryżu. Spotkała się tam z Kate Rozz, a na InstaStories zdała relację z wydarzenia. Nie obyło się bez niespodzianek.
Zobacz wideo

Jessica Mercedes ledwo co wróciła z Mediolanu, gdzie była na Fashion Weeku, a już czekała ją kolejna podróż. Tym razem wybrała się do Paryża, by uczestniczyć w pokazie YSL. Na tę okazję blogerka wybrała wyjątkową stylizację. Założyła beret z błyszczącymi elementami oraz spódnicę Veclaim, którą testuje przed tym, zanim trafi do sprzedaży.

Jessica Mercedes na pokazie YSL

Na pokaz udała się z Kate Rozz. Aktorka i modelka kilka lat temu była związana z Piotrem Adamczykiem. Zjawiła się ona w krótkiej obcisłej sukience oraz czarnym płaszczu. Dobrała do tego gruby naszyjnik. Jednak niestety pogoda im nie dopisała. W drodze na pokaz zaczął padać deszcz, co również było wyzwaniem dla modelek biorących udział w pokazie.

Deszcz zaskoczył wszystkich gości pokazu YSL. Modelki będą miały bardzo trudne zadanie, bo wybieg jest tuż pod wieżą Eiffla. Bez dachu! - napisała. 

Jednak organizatorzy zadbali o komfort uczestników. Każdy z nich otrzymał szalik, którym mógł się ogrzać i jakoś przetrwać ten deszcz. Mimo to humor ich nie opuszczał. To nie koniec polskiego akcentu podczas pokazu. Na wybiegu pojawiła się Anja Rubik.

Katie Holmes spiorunowała wzrokiem Jessice Mercedes i jej koleżankę. Musicie to zobaczyć:

Zobacz wideo

AW