Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w duecie. Aktorka zaśpiewała piosenkę z "Przyjaciół", dziennikarz grał na gitarze. Internauci zachwyceni: Padłam, mistrzowie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor udali się na wydarzenie "Friendfest", gdzie wspólnie wykonali utwór "Smelly Cat", który w serialu śpiewała Phoebe. Nagraniem podzielili się na Instagramie, a fani są zachwyceni.

Jak się okazało, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są fanami serialu "Przyjaciele". Małżonkowie wybrali się więc na obywające się w dniach 23 sierpnia - 1 września w Warszawie wydarzenie "Friendfest", podczas którego można odgrywać w odtworzonych sceneriach kultowe sceny. Dowborowie wykonali wspólnie utwór "Smelly Cat", który zaśpiewała Phoebe w "Central Perk".

Internauci uważają, że Joanna Koroniewska powinna wystąpić w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tylko nam zdradziła, czy zdecyduje się pracować razem z mężem na planie:

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w duecie

Film, na którym wykonują wspólnie przebój, udostępnili na swoich profilach na Instagramie. Oboje dodali do niego to samo oświadczenie, w którym przyznali żartobliwie, że obserwują od dłuższego czasu branżę muzyczną i dostrzegli dla siebie niszę. Co więcej, uznali, że będą mogli na tym nieźle zarobić.

Obserwując od dłuższego czasu branżę muzyczną, zauważyliśmy sporą niszę na krajowym rynku, a co za tym idzie spory potencjał zarobkowy. W związku z tym oświadczamy co następuje - w nowym sezonie 2019/2020 startujemy z naszym nowym projektem muzycznym #secretproject - poinformowali.

Chcą iść śladami takich ikon jak m.in. Lady Gaga, Bradley Cooper czy Andrzej Piaseczny. Wiedzą też już, jaki gatunek będą reprezentować.

To będzie coś na pograniczu progresywnego rocka, new romantic, poezji śpiewanej, z elementami reggae oraz z eksperymentalnym brzmieniem niemieckich szlagierów. Do projektu mamy zamiar zaprosić wybitnych polskich muzyków z różnych kręgów estetycznych. Prawdziwa muzyczna misja ekumeniczna. Mamy nadzieję na owocną współpracę z przedstawicielami branży. Jesteśmy przygotowani na nawet najbardziej egzotyczne kooperacje - dodali. 

Do współpracy zaprosiliby największe polskie gwiazdy. Wymienili tutaj takich artystów jak Grzegorz Hyży, Sławomir i Beata Kozidrak. Zobaczcie, jak im poszło:

 

Internuaci są zachwyceni tym występem. Zostawili pod spodem mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Moja droga Grammy będzie Twoje.
Rozwaliłaś system. Wariatka kochana. Uwielbiam!
Padłam, mistrzowie - piszą.

Myślicie, że faktycznie mieliby szansę zrobić muzyczną karierę?

AW

Więcej o: