Joanna Jarmołowicz pokazała zdjęcie z baby shower. Zdradziła płeć! Zwróciliśmy też uwagę na jej stylizację. "Jak Ania z Zielonego Wzgórza"

Joanna Jarmołowicz pod koniec maja ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Kilka dni temu bawiła się na baby shower.

Już niedługo na świecie pojawi się pierwsze dziecko aktorki Joanny Jarmołowicz, znanej z takich produkcji jak m.in. "Planeta Singli", "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" i "M jak Miłość". Jak zdradziła w rozmowie z Plejadą, ona i jej partner, którym jest Jan Królikowski (brat Antka), spodziewają się syna. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Joanna Jarmołowicz bawiła się na baby shower

Kilka dni temu 25-letnia aktorka i jej przyjaciółki bawiły się na baby shower. Impreza została zorganizowana na dworze. Dziewczyny siedziały na kocu, rozłożonym pod potężnym drzewem. Niestety, na zdjęciu nie widać dekoracji oraz potraw, jakie spożywały. Widzimy jedynie miskę, w której znalazło się zielone winogrono. Na zdjęciu przyszła mama siedziała w otoczeniu prezentów, jakie dostała. Widzimy m.in. dwie paczki pampersów. W rękach trzyma zdjęcie w niebieskiej ramce oraz ubranko dla malucha. Przy okazji podziękowała swoim przyjaciółkom:

Też miałam baby shower. Dziękuję, moje kochane przyjaciółki i cudowne kobiety - napisała.

Internautki zwróciły przede wszystkim uwagę na jej stylizację. Założyła białą sukienkę z guzikami i kołnierzem, do tego dobrała słomkowy kapelusz oraz okulary przeciwsłoneczne. Jedna z jej fanek porównała ją do jednej z bohaterek powieści młodzieżowej:

Ania z Zielonego Wzgórza? - napisała. 

Jak widać aktorka w ciąży czuje się świetnie. Widać też, że jest bardzo szczęśliwa oraz cieszy się, że niedługo sprawdzi się w nowej roli. I bez wątpienia ten stan jej służy, prawda?

One urodziły w 2018:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: