Michał Szpak opublikował intymne zdjęcie z koleżanką. Kiedyś mówiono, że z seksowną blondynką łączy go coś więcej. Fani: Ładna z Was para

Michał Szpak dodał zdjęcie z Pauliną Biernat, na którym ona siedzi mu na kolanach. Tym samym podsycił plotki o ich rzekomym związku.
Zobacz wideo

Michał Szpak i Paulina Biernat poznali się w 2010 roku w show "Taniec z Gwiazdami". Szybko złapali świetny kontakt i często byli widywani razem. Nic więc dziwnego, że pojawiły się doniesienia, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Co prawda nigdy nie potwierdzili, czy są razem, ale nie przeszkadza im to w publikowaniu na Instagramie dość intymnych zdjęć.

Michał Szpak i Paulina Biernat są razem?

Na profilu piosenkarza pojawiło się właśnie jedno z tej kategorii. Tancerka siedzi na jego kolanach i wtula się w niego. Do tego jest czarno-białe, co nadaje tajemniczości. Bez wątpienia widać, że są sobą bardzo blisko.

 

Internautom bardzo się ono podoba. Uważają, że Szpak i Biernat bardzo do siebie pasują i tworzą piękną parę. Posypało się też wiele komplementów pod adresem samej fotografii, która "mogłaby trafić na okładki jakiegoś magazynu".

Ładna z was para, pasujecie do siebie.
Pięknie razem wyglądacie.
Ale niespodzianka! - piszą.

Wszystko jednak wskazuje, że to nie jest miłość, a szczera przyjaźń. Kilka lat temu Michał Szpak zaprzeczał, że jest w związku z tancerką. Tłumaczył, że łączy ich coś wyjątkowego, co będzie trwało wiecznie. Zapewnił, że mogą zawsze na siebie liczyć i są przy sobie w trudnych momentach. Dodał też, że doniesienia o tym, że są parą, ich bawią.

Jak widać są przykładem na to, że prawdziwa przyjaźń w show-biznesie jest możliwa.

AW

Więcej o: