Gala Plejady 2019. Joanna Racewicz zaszalała z makijażem. Obcisła suknia podkreśliła jej świetną sylwetkę

Gala Plejady 2019 za nami. Wśród zaproszonych gości zjawiła się m.in. Joanna Racewicz. Dziennikarka zaszalała z makijażem, jednak efekt wyszedł inny, niż pewnie by chciała.
Zobacz wideo

W poniedziałek odbyła się Gala Plejady 2019. Na czerwonym dywanie pozowały największe gwiazdy polskiego show-biznesu, w tym m.in. Doda, Julia Wieniawa i Barbara Kurdej-Szatan. Na imprezie zjawiła się także Joanna Racewicz, która skupiła na sobie uwagę.

Zobacz: Wielka Gala Gwiazd Plejady 2019. Słodka Roksana Węgiel i skromna Agnieszka Hyży. Marcelina Zawadzka i Julia Wieniawa błyszczą najbardziej. WOW

Joanna Racewicz na Gali Plejady 2019

Racewicz postawiła na czerń. Założyła długą suknię z wyszyciami w górnej części i szerokim paskiem w talii. Odsłoniła umięśnione ramiona, a obcisły dół podkreślił jej świetną figurę. Na kreację zarzuciła ciemny płaszcz, a całość uzupełniły czarne sandały, zapinane na kostce. Wydawałoby się, że wyglądała dość nudno. Jednak nic z tego! Wszystko dzięki fryzurze i makijażowi.

Dziennikarka miała pukle oraz bardzo oryginalnie podkreślone oczy. Tu zaszalała z kolorem. Użyła różowego cienia, który roztarła na dolnej powiece i poniżej jej, tworząc wrażenie długich, kolorowych rzęs. Całość uzupełniły gęste kępki doklejone na górną część oka. Do tego wybrała szminkę w podobnym kolorze, co cień.

Nas niestety to nie przekonało, a Was?

AW

Więcej o: