Magda Gessler pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. "Słońce maluje piękne obrazy na naszych twarzach". Fani są zachwyceni

Magda Gessler wracając samolotem z Karaibów, pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje bez makijażu. Internauci nie szczędzą restauratorce komplementów.
Zobacz wideo

Ostatnio gwiazdy coraz częściej publikują w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozują bez makijażu. Nawet Doda, która zawsze miała na twarzy mocny make up, od jakiegoś czasu podkreśla, że woli w siebie w wersji sauté.

Magda Gessler bez makijażu

Tymczasem na zdjęcie bez makijażu odważyła się Magda Gessler. Ostatnio restauratorka przebywała w partnerem na Karaibach. Wracając z wakacji do Toronto, gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w zupełnie naturalnej wersji.

W samolocie... Lecimy z Wysp Karaibskich do Toronto... Słonce zachodzące maluje piękne obrazy na naszych twarzach... - napisała.
 
Prawdziwie oświecona kobieta, takich nam potrzeba!
Super pani wygląda naturalnie
Promienieje pani! - czytamy w komentarzach.

To rzeczywiście rzadki widok. Magda przyzwyczaiła nas do dość mocnego make up'u, jaki prezentuje w programie "Kuchenne rewolucje" czy też "Masterchef".

Jak Wam się podoba w takiej wersji?

KS