Romain Zago ma nową dziewczynę. Co na to Joanna Krupa? Zabrała głos

Joanna Krupa wypowiedziała się na temat nowej dziewczyny, którą chwali się jej były mąż, Romain Zago. Cieszy się, że jemu też się układa.

W 2017 roku Joanna Krupa rozwiodła się z mężem, Romainem Zago, za którego wyszła w 2013 roku. Pomimo rozstania byli partnerzy dalej utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje. Modelka mogła liczyć też na jego wsparcie, gdy w zeszłym roku brała ślub z Douglasem Nunesem.

Zobacz wideo

Joanna Krupa o nowej dziewczynie byłego męża

Niedawno pisaliśmy o tym, że także Romain Zago znalazł nową miłość. Jest nią Carolina Delgado, która zajmuje się organizacją wesel. Krupa nie ukrywa, że odetchnęła z ulgą, że jemu też się ułożyło życie prywatne. Modelka zdradziła w rozmowie z "Faktem", że były mąż dużo jej o niej opowiada:

Spotykają się od niedawna. Dużo mi o niej opowiada - wyznała.

Dodała też, że zawsze będzie mu kibicować i zapewniła, że może na nią liczyć. Nie ukrywa, że życzy mu szczęścia i chciałaby, żeby on też znalazł prawdziwą miłość na całe życie.

Zawsze będę go wspierać. Chcę by znalazł kobietę, z którą spędzi resztę życia. Carolina jest dobrym człowiekiem. Zamieszkali już nawet razem - dodała w rozmowie z portalem.

Wiele wskazuje na to, że nowy związek Zago to coś poważniejszego. Zakochani nie ukrywają się i publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Myślicie, że już pozbierał się po rozwodzie z Joanną Krupą?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.