Mickey Rourke znów eksperymentuje z wyglądem. Tym razem pokazał się w peruce. Tak źle jeszcze nie wyglądał

Kiedyś Mickey Rourke słynął z ról filmowych. Dziś mówi się o nim głównie w kontekście operacji plastycznych. Aktor przeszedł kolejną metamorfozę.

66-letni Mickey Rourke czasy swojej świetności ma już dawno za sobą. W latach 80. był uważany za prawdziwą ikonę kina. Wtedy uchodził jeszcze za amanta.

Dziś aktor nie przypomina siebie sprzed lat, a nawet sprzed roku. Po walce z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków Rourke wpadł w kolejny nałóg - operacje plastyczne. Gwiazdor przesadził z nimi już jakiś czas temu, to jednak nie powstrzymuje go przed kolejnymi zabiegami.

Kolejne zmiany w wyglądzie Rourke

Na najnowszych zdjęciach wykonanych przez paparazzi Mickey Rourke nie wygląda najlepiej. O ile przyzwyczailiśmy się do widoku jego zoperowanej twarzy, o tyle szokuje nas to, co znajduje się na głowie aktora. Wygląda na to, że Rourke postanowił przykryć zniszczone włosy peruką.

MICKEY ROURKE W PERUCE >>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Nie byłoby w tym nic złego, gdyby to, że peruka została źle dobrana i niewłaściwie założona. Wyraźnie widać, że aktor ma na sobie sztuczne włosy. Chyba nie o taki efekt mu chodziło.

Mickey Rourke ma już co prawda swoje lata, ale w Hollywood znajdziemy w wiele gwiazd, które wracały na ekrany kin w bardzo dojrzałym wieku. Myślicie, że aktor zagra jeszcze w jakimś hicie?

Więcej o: