Małgorzata Socha rzadko pokazuje córki, ale zrobiła wyjątek. "Jakie urocze królewny". Spójrzcie na ich ubrania. Piękne!

Małgorzata Socha bardzo dba o to, żeby zdjęcia jej córek nie trafiły do mediów. Sama ich praktycznie nie pokazuje, jednak teraz zrobiła wyjątek.

Za niedługo na świecie pojawi się trzecie dziecko Małgorzaty Sochy i jej męża. Z tego powodu nie pojawiła się na największej branżowej imprezie - Flesz Fashion Night. Ten dzień spędziła z córkami, a zdjęcie z zabawy pokazała na Instagramie.

Zobacz też: Tłum gwiazd na Flesz Fashion Night. Kożuchowska sporo odsłoniła, jednak uwagę skradła Doda w lamparciej sukience

Małgorzata Socha bawi się z córkami

Dziewczynki zostały sfotografowane podczas tańców. Obok nich rozsypane było konfetti, co może świadczyć o tym, że mama zorganizowała im niezłą imprezę.

Flesz Fashion Night? A oto moje Muzy! #familygoals #mylittlegirls #mommyhood #family #daughtergoals #confetti #fun #timeforfun #girlspower #mommystyle #mommylife - napisała.
 

Ten widok bardzo spodobał się fankom aktorki. Zachwycają się urodą dziewczynek - choć są sfotografowane tyłem.

Jakie urocze Królewny! Pozdrowienia.
Cuda dwa, słodkości! Piękny widok. Gratuluje!
Śliczne te pani Muzy, pełne wdzięku i powabu - komplementują.

Szczególną uwagę zwracają też sukienki dziewczynek. Trzeba przyznać, że Socha pięknie je ubiera, prawda?

Małgorzata Socha - dzieci

Małgorzata Socha ma dwie córki - 5-letnią Zosię i 1,5-roczną Basię. W marcu aktorka potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. "Party" nieoficjalnie ustaliło, że będzie to kolejna dziewczynka, jednak wystrój baby shower może sugerować, że aktorka spodziewa się synka.

AW

Więcej o: