Katie Piper, modelka poparzona kwasem, pozuje bez makijażu do zdjęcia: "To było trudne!"

Katie Piper postanowiła pokazać swoją twarz bez makijażu. Była modelka przeszła ponad 100 operacji twarzy i nie chce się ukrywać przed światem.

Katie Piper została poparzona kwasem - padła ofiarą zazdrości swojego byłego chłopaka. Jej twarz uległa silnej deformacji, a ona dodatkowo straciła wzrok w jednym oku. Teraz pokazuje, jak wygląda bez makijażu po blisko 100 operacjach.

Modelka oblana kwasem pokazuje się bez makijażu

Katie Piper przeszła setki operacji plastycznych, które miały jej pomóc wrócić do normalnego życia. I chce teraz pokazać, że nawet po tak traumatycznych wydarzeniach nie boi się pokazać swojej twarzy.

Pod zdjeciem bez makijażu napisała:

Tak wygląda moja twarz po bieganiu bez filtra na zdjęciu. To było trudne! Nie chcę publikować tylko rzeczy, które było łatwo osiągnąć albo są zwyczajnie imponujące.
Właśnie wstałam o 7.30 i przebiegłam 7 km. Było chwilami trudno, ale właśnie te momenty sprawiły, że było warto się męczyć.

Katie Piper po ataku kwasem miała też poważne uszkodzenia szyi, klatki piersiowej i rąk. Jej rekonwalescencja trwało długo i wymagała dużo wysiłku.

Teraz Katie jest kobietą spełnioną i wzorem do naśladowania dla wielu osób. Prowadzi fundację pomagającą osobom z poparzeniami. Jest też szczęśliwą mamą dwójki dzieci i zakochaną żoną.

JAB

Więcej o: