Szwed unika pozowania na ściankach. Teraz pojawiła się aż na dwóch imprezach. Zjawiskowo i seksownie!

Aleksandra Szwed rzadko pojawia się na ściankach. Jednak w ostatnim czasie mogliśmy ją zobaczyć aż 2 razy. Wyglądała świetnie!

Aleksandra Szwed raczej stroni od wielkich imprez i pozowania na ściankach. Od piątku jednak wyjątkowo pojawiła się na dwóch imprezach. Na każdą z nich wybrała ciekawą stylizację. W jednej i drugiej wyglądała zjawiskowo!

Aleksandra Szwed zachwyciła stylem

Szwed na imprezy wybrała bardzo dziewczęce, ale zarazem seksowne kreacje. Postawiła na kolor żółty i różowy. Okazuje się, że wcale nie jest potrzebna kreacja od projektanta, żeby wyglądać świetnie.

Nie będę kłamać - kocham tę kieckę i jestem z niej przedumna. Koszmarek w rozmiarze 44 za grosze + odrobina kreatywności + dobra krawcowa i tadaaaaam! - napisała przy żółtej sukience. 

Natomiast na premierę w Teatrze Capitol wybrała różową sukienkę z odkrytymi ramionami, sięgającą w pół łydki. Cukierkowa stylizacja mogła zakończyć się wpadką, a Szwed mogła wyglądać infantylnie, ale nic z tych rzeczy! Prezentowała się seksownie.

Przepięknie wyglądałaś. 

We wszystkim Ci świetnie, a w tym różu to już w ogóle zjawiskowo!

Bardzo dobrze dobrana stylizacja do twej urody.

>ALEKSANDRA SZWED W SEKSOWNYCH KREACJACH<

Aktorka była zadowolona z jednej i drugiej swojej stylizacji, ale sama nie umiała się zdecydować, którą z nich woli bardziej. W związku z tym przygotowała dla swoich fanów sondę.

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed Instagram/aleksandra_szwed

W której stylizacji podoba Wam się bardziej? My jesteśmy za żółtą sukienką! Mega seksownie!

MT

Aleksandra Szwed o nagich sesjach zdjęciowych. "Za paręnaście lat nie będzie czego pokazywać"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.