W czwartek wieczorem odbył się pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Nie zabrakło tam największych polskich gwiazd, w tym Małgorzaty Sochy, prywatnie przyjaźniącej się z projektantem.
Aktorka miała na sobie zwiewną biało-czarną sukienkę w drobny wzór. Na wierzch założyła żółty żakiet w modną w tym sezonie kratę. Do tego dobrała długie skórzane kozaki i czarną torebkę od Yves Saint Laurent. Biżuterię wybrała skromną - złote bransoletki i pierścionek. Aktorka postawiła też na bardzo naturalny makijaż.
Ale szczególną uwagę przykuwają jej zdjęcia z Łukaszem Jemiołem. Fotoreporterzy uchwycili czułe powitanie pocałunkiem w usta. Nie od dziś wiadomo, że oboje są ze sobą w bardzo bliskich relacjach. Ciekawe, co na to mąż aktorki? :)
OG