Foxx przez 5 lat musiał ukrywać swój związek z Holmes. Wreszcie został zapytany o ukochaną. Reakcja dosyć nieoczekiwana

Jamie Foxx został zapytany o swój związek z Katie Holmes i zdecydowanie nie był tym faktem zachwycony.

Jamie Foxx pojawił się na wielkim meczu gwiazd NBA "NBA All-Star Weekend". Dziennikarze wykorzystali okazję, żeby przeprowadzić wywiad z laureatem Oskara. W pewnym momencie padło pytanie, na które każdy chciałby znać odpowiedź. Prowadzący wprost zapytał aktora o jego związek z Katie Holmes:

Widziałem zdjęcia. Czy ty i Katie Holmes graliście razem w koszykówkę w Walentynki?

Jamie Foxx bez słowa wstał, zdjął słuchawki z odsłuchem i z uśmiechem na twarzy odwrócił się plecami i po prostu odszedł. Takiej reakcji aktora raczej nikt się nie spodziewał. Mina pana z obsługi technicznej mówi sama za siebie.

Jamie Foxx i Katie Holmes

Plotki o romansie Katie Holmes z Jamiem Foxx pojawiły się już w 2013 roku, ale para bardzo dobrze ukrywała przed światem informacje o swojej relacji. Dopiero niedawno podczas gali Pre-Grammy w Nowym Jorku nareszcie oficjalnie pokazali się razem i mimo że nie za pozowali wspólnie na ściance, to dali się sfotografować na widowni. Okazywali sobie uczucia i szeptali na ucho.

Aktorka 5 lat temu rozwiodła się z Tomem Cruisem. Po rozstaniu Holmes podpisała klauzulę, gdzie zobowiązała się, że odczeka z upublicznieniem swojego nowego związku właśnie 5 lat. Para mistrzowsko ukrywała informacje na swój temat i tylko raz została przyłapana przez paparazzi

Co myślicie o tak gwałtownej reakcji aktora?

AG

Więcej o: